Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

21 грудня 2007 року перебував з візитом
Генеральний консул Китайської Народної Республіки в Одесі пан Сунь Ліньцзян
та віце-консул пан Лі Цзюнь

       21 грудня 2007 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України перебував з візитом Генеральний консул Китайської Народної Республіки в Одесі пан Сунь Ліньцзян та віце-консул пан Лі Цзюнь.
       Високоповажні гості зустрілися з директором Інституту М. М. Іжею та обговорили можливі напрямки співробітництва між ОРІДУ НАДУ при Президентові України та відповідними навчальними закладами Китайської Народної Республіки. Пан Генеральний Консул підкреслив, що обмін досвідом підготовки державних службовців є вкрай важливим, і висловив упевненість щодо підтримки цієї діяльності з боку Генерального Консульства Китайської Народної Республіки в Одесі.
       Також гості Інституту взяли участь у засіданні круглого столу на тему: "Китайський економічний прорив. Досвід та перспективи впровадження". Круглий стіл проводився в рамках професійної програми підвищення кваліфікації слухачів Одеської обласної школи кадрового резерву.
       В дискусії взяли участь: О. М. Муратов, заступник начальника - начальник Управління європейської інтеграції та транскордонного співробітництва Головного управління зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції Одеської обласної державної адміністрації, А. В. Карпій, начальник відділу координації зовнішньої торгівлі та інформаційно-аналітичного забезпечення Управління зовнішньоекономічної діяльності та залучення іноземних інвестицій Головного управління зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції Одеської обласної державної адміністрації; к.е.н. Козинський С. М., професор каф. економіки та фінансової політики, к.г.н. Безверхнюк Т. М., доцент каф. державного управління і місцевого самоврядування ОРІДУ. Обговорювалися актуальні питання щодо стану співробітництва Одеського регіону з Китайською Народною Республікою, необхідності використання досвіду Китайської Народної Республіки у розвитку економіки України, макроекономічних аспектів структурних перетворень в Україні та особливостей реалізації регіональної політики в Китайській Народній Республіці.
       ОРІДУ НАДУ при Президентові України готує висококваліфіковані кадри професіоналів для органів управління місцевого, регіонального та центрального рівнів. В рамках програм підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації перед слухачами Інституту виступають з лекціями та презентаціями провідні фахівці зарубіжних навчальних закладів, представники впливових міжнародних організацій, посольств і консульств. За сприянням Представництва МЗС України в Одесі протягом 2007 року відбулися зустрічі з Генеральним консулом Республіки Польща в Одесі паном Вєславом Мазуром, Генеральним консулом Румунії в Одесі пані Чераселою Ніколаш. Візит Генерального консула Китайської Народної Республіки в Одесі пана Сунь Ліньцзяна та віце-консула пана Лі Цзюня став визначною подією наприкінці року, що минає, і запорукою майбутнього плідного співробітництва.

Фотоматеріали.