Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

       22 травня 2009 року відбувся робочий візит до Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України (ОРІДУ) делегації Фонду Ганса Зайделя (Німеччина) у складі професора Ганса-Пітера Нідермайєра, професора Ричарда Бруннера, а також декану факультету іноземних мов Кіровоградського державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка п. Олександра Білоуса.
       В рамках візиту представники Фонду Ганса Зайделя зустрілися із директором ОРІДУ М.М. Іжею, заступником директора з наукової роботи В.М. Кривцовою, заступником директора з короткотермінового підвищення кваліфікації - начальником ЦПКК С.Г. Давтяном. Під час зустрічі директор ОРІДУ М.М. Іжа ознайомив членів делегації із основними напрямками діяльності Інституту, новими спеціальностями та формами навчання, що запроваджуються, тематикою наукових досліджень. Директор ОРІДУ особливо підкреслив важливість співпраці з міжнародними організаціями та навчальними закладами з метою вивчення найкращого європейського та світового досвіду в галузі підготовки та підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування Україні. Представників Фонду було поінформовано про історію співробітництва ОРІДУ із німецькими партнерами, зокрема про плідну співпрацю із навчальним закладами Німеччини, а саме: Університетом технологій підприємництва та дизайну м. Вісмар, Німецьким університетом адміністративних наук м. Шпейєр, Університетом м. Росток. Особливу увагу було приділено роботі в ОРІДУ експерта СІМ д-ра К. Веземанн та залученню до роботи в Інституті стажистів з Німеччини, які регулярно проводять заняття з німецької мови та організують культурні заходи для студентів та слухачів ОРІДУ.
       В свою чергу професор Нідермайєр подякував за запрошення відвідати ОРІДУ в рамках свого візиту в Одесу, стисло представив основні напрямки діяльності Фонду Ганса Зайделя, а також відділу стипендій, який він представляє. П. Нідермайєр висловив готовність сприяти організації в липні 2009 року візиту в ОРІДУ керівника Постійного представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні п. С. Загорного з метою обговорення можливих шляхів подальшої співпраці.
       Після зустрічі гості Інституту мали можливість ознайомитися із матеріально-технічною базою ОРІДУ, оглянути спеціалізовані аудиторії, які обладнані сучасними технічними засобами навчання, відвідати центр дистанційного навчання.Фотогалерея додається.

Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©