Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
22 січня 2010 року з нагоди Дня Соборності України вперше відбулася інтернет-екскурсія до Національного історико-культурного заповідника "Гетьманська столиця" (м. Батурин)

       22 січня 2010 року з нагоди Дня Соборності України в приміщенні зали для проведення відеоконференцій Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України вперше відбувся новий комунікативний захід - інтернет-екскурсія до Національного історико-культурного заповідника "Гетьманська столиця" (м. Батурин).
       Організаторами заходу виступили управління персоналом, деканат факультету менеджменту та кафедра управління проектами. Технічна підтримка здійснювалася силами управління інформаційно-телекомунікаційних технологій. Екскурсію за участю студентів факультету менеджменту та слухачів спеціальності управління проектами провів доцент кафедри філософських та соціально-політичних наук Б.Ю. Ростіянов.
       На екрані в режимі online транслювалися матеріали інтернет-ресурсу заповідника (http://www.baturin-capital.gov.ua), що одночасно супроводжувалося коментарями лектора. Під час екскурсії було розглянуто багато дискусійних питань, що викликало неабиякий інтерес серед студентів та слухачів. Розглядались витоки поняття "соборність", розвиток ідеї соборності в українській суспільно-політичній думці, хід боротьби за соборність у ХХ ст. і результати цієї боротьби. В ході заходу було зазначено, що соборність передбачає єдність території, в основі якої полягає духовна єдність.
       Під час інтернет-екскурсії студентам і слухачам була надана можливість ознайомитись з унікальними пам'ятками архітектури, історії, археології, природи, а також на дві години опинитися в атмосфері Україні доби Гетьманщини.
Фотогалерея додається.