Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!


ВІТАЮ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ -ДНЕМ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ!


        Україна в ході становлення своєї державності розв'язує багато складних завдань, одне з яких - формування ефективної системи державного управління, яка має стати мобільною, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства, забезпечувати реальне поліпшення життя народу. Сьогодні державна служба в Україні - це механізм забезпечення стабільності, надійності конституційного устрою та надання державному управлінню організованості, компетентності і професіоналізму, інноваційного характеру. В системі владних відносин державна служба виступає одним із головних чинників формування цивілізованої державності, об'єднання зусиль гілок влади, професійного кадрового забезпечення роботи органів державного управління. Державні службовці покликані дотримуватись наступних принципів у своїй діяльності:
        - законності і верховенства права;
        - орієнтації та потреби споживачів наших послуг;
        - відкритості та прозорості діяльності;
        - орієнтації на стандарти Європейського адміністративного простору.
        Довіра до влади починається з людини, яка вирішує свої повсякденні проблеми. Саме тому суспільство покладає на державних службовців найважливіші завдання по реалізації державних та регіональних програм соціально-економічного розвитку, чекає від них компетентності, ініціативи й творчого ставлення до справи.
        У процесі вирішення цих завдань головною місією Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України є подальший розвиток професійної державної служби шляхом надання якісних послуг з професійного навчання державних службовців, запровадження сучасних інформаційних технологій в навчальний процес, а саме системи електронного документообігу, електронного врядування, удосконалення веб-ресурсів та використання IP-технологій.
        Бажаю Вам міцного здоров'я, добра, злагоди, впевненості в майбутньому. Щоб всі реформи, які проводяться в державі, закінчувались покращанням матеріального та морального становища всіх людей, особливо державних службовців, їхнього грошового утримання, умов праці.


З повагою
Директор інституту              М.М. Іжа
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©