Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Робочий візит менеджера проекту
"Тренінгові програми для підготовки державних службовців України
(V-VII категорій посад) з питань європейської інтеграції"


       З 24 по 25 березня 2009 року відбувся робочий візит до Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України менеджера проекту "Тренінгові програми для підготовки державних службовців України (V-VII категорій посад) з питань європейської інтеграції" пана Ярослава Мудрого. Проект фінансувався з бюджету Європейського Союзу TEMPUS TACIS.
       Під час візиту паном Ярославом від імені проекту було передано до інституту сучасне обладнання для навчального процесу на загальну суму понад 220 тисяч гривень. У рамках проекту регіональними інститутами Національної академії державного управління при Президентові України розроблено 12 нових навчальних модулів та 6 спеціалізованих програм з європейської інтеграції (для денної та дистанційної форм навчання) для державних службовців IV-VII категорій, згідно з визнаними міжнародними стандартами.
       Директор інституту Іжа М. М. виразив вдячність пану Ярославу за плідну співпрацю на протязі всього періоду виконання проекту та надію на подальше продовження спільного співробітництва.


Фотогалерея додається.