Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

        Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України N 153 від 15 лютого 2002 р. (із змінами, внесеними згідно з Постановою Кабінету Міністрів України N 902 від 11 липня 2007р.) "Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги", а також розпорядженням Кабінету Міністрів України від N 798-р від 4 червня 2008 р. "Про схвалення Концепції Державної цільової програми підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України на 2008-2011 роки", 25-27 травня цього року на базі Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України був проведений навчальний тренінг з питань державно-приватного партнерства (ДПП), організований за ініціативою проекту Американської агенції з міжнародного розвитку (USAID) "Державно-приватне партнерство: тренінги для України".
        Навчальний тренінг був проведений в рамках "Програми європейської інтеграції навчального процесу та сприяння у залученні до регіону програм і проектів міжнародної технічної допомоги", що з травня поточного року почала виконуватися в інституті.
        Учасниками тренінгу стали 45 представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Одеської області, слухачі, викладачі і аспіранти Інституту.
        До проведення тренінгу з боку проекту USAID "Державно-приватне партнерство: тренінги для України" були залучені американський тренер з Інституту Державного-приватного партнерства (Вашингтон, США) Нед Уайт, регіональний директор Проекту Юлія Шевчук та тренер Олена Маслюківська. Програма заходу включала презентацію основних положень ДПП, всебічний аналіз та обговорення основних питань, пов'язаних із запровадженням концепції ДПП на рівні місцевих органів влади, та підготовку практичних пропозицій щодо реалізації проектів в регіонах.
        В рамках тренінгу його учасники розглянули політичну, правову та інституційну структури проектів ДПП, виконання яких визначається такими нормативно-правовими актами, як закони України "Про місцеве самоврядування", "Про фінансовий лізинг", "Про концесії", "Про житлово-комунальні послуги" та "Про оренду державного та комунального майна".
        Значну увагу в рамках роботи тренінгу його учасниками також було приділено таким питанням, як система розподілу ризиків у проектах ДПП, порядок проведення тендерів, організація фінансування проектів ДПП та визначення критеріїв оцінки їх доцільності та економічної ефективності.
        По закінченню розгляду основних питань, пов'язаних із запровадженням в Україні концепції ДПП, відбулася презентація проектів, які можуть бути запропоновані до виконання в районах та містах Одеської області найближчим часом.
Фотогалерея додається.