Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
Інформація про проведення Дня факультету менеджменту

       25 грудня 2009 року в актовій залі відбулися урочисті заходи з нагоди Дня факультету менеджменту Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
       Директор інституту Микола Михайлович Іжа привітав присутніх із одинадцятою річницею факультету, зробив наголос на здобутках, подякував всім, хто причетний до забезпечення навчально-виховного процесу та нагородив Почесними грамотами та Подяками кращих викладачів, слухачів та студентів. Найкращі студенти спеціальностей "Управління проектами" та "Менеджмент організацій" були нагороджені почесними грамотами від Ради Ректорів Одеського регіону, Обласного управління освіти ОДА. За кращі дипломні роботи 2008-2009 навчального року були нагороджені цінними подарунками випускники факультету Каушан О. та Кірьякова Н.
       З поздоровленнями до гостей та учасників свята також звернулися декан факультету менеджменту О.І. Воронов, завідувач кафедри менеджменту організацій Н.Е. Красностанова, голова студентського та слухацького самоврядування І.С. Коваль та студент 5 курсу Д.Б. Тотарь. Музичні вітання для учасників заходу лунали від студентів факультету, які займаються в Центрі культури ОРІДУ НАДУ при Президентові України.
Фотогалерея додається.