Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

З 23 - 27 червня 2008 року було проведено навчання
за програмою тематичного короткотермінового семінару
для начальників, спеціалістів організаційних відділів
виконавчих апаратів районних та міських рад Одеської області.

       У Центрі підвищення кваліфікації кадрів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України в період з 23 - 27 червня 2008 року було проведено навчання за програмою тематичного короткотермінового семінару для начальників, спеціалістів організаційних відділів виконавчих апаратів районних та міських рад Одеської області.
        Навчально-тематичний план був підготовлений відповідно до вимог "Професійної програми підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування V-VII категорій посад у 2008 році", погодженої 20 грудня 2007 року Головним управлінням державної служби України, погоджений керівником апарату Одеської обласної ради В.Е.Волошиним та затверджений першим заступником директора Одеського регіонального інституту управління НАДУ при Президентові України А.Г.Ахламовим 19 червня 2008 року.
       Навчання 19 слухачів відбувалось відповідно до затвердженого навчально-тематичного плану та розкладу занять. За результатами анкетування слухачі надали високу оцінку якості навчання та рівня потреби у вивченні запропонованих тем.
       Роботу зазначеного семінару розпочав зі слухачами заступник директора - начальник Центру підвищення кваліфікації кадрів С.Г. Давтян, який розповів слухачам про головні завдання Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України і Центру підвищення кваліфікації кадрів, правила внутрішнього розпорядку під час навчання, про систему надання освітніх послуг в зазначеному навчальному закладі. У проведенні занять взяли участь викладачі ОРІДУ НАДУ при Президентові України, керівники структурних підрозділів Одеської обласної державної адміністрації та Одеської обласної ради.
       Цікаво проходило заняття за участю завідувача кафедри філософських та соціально-політичних наук, професора, заслуженого працівника народної освіти України Якубовського Олексія Петровича, який розповів слухачам про історію місцевого самоврядування південного регіону України, а також завідувача кафедри історії України, декана історико-філологічного факультету Південноукраїнського державного педагогічного університету ім. К.Д.Ушинського, кандидата історичних наук Чумака Володимира Михайловича, який розповів слухачам про сторінки історії українського народу.
       Заступник начальника управління Державного казначейства України у м. Одеса Султан Сніжана Анатоліївна та заступник начальника управління з питань соціально-економічного розвитку та бюджетної політики - начальник відділу з питань бюджету апарату Одеської обласної ради Усатюк Ігор Миколайович провели зі слухачами семінару "круглий стіл" про порядок складання та виконання місцевих бюджетів.
       Цікавою за змістовністю була тематична зустріч за темою "Планування роботи організаційних відділів", яку провів Литкін Олександр Максимович - заступник керівника апарату Одеської обласної ради - начальник управління організаційної роботи.
       Про актуальні питання щодо євроінтеграційних процесів в Україні розповів професор кафедри європейської інтеграції Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України, доктор географічних наук Дергачов Володимир Олександрович.
       Про проблемні питання, які виникають під час роботи із зверненнями громадян розповів начальник відділу по роботі із зверненнями громадян Одеської обласної державної адміністрації Анісімов Володимир Іванович.
       Корисними для подальшого використання в роботі, за думкою слухачів, були тренінги за темами "Робота організаційного відділу як структурного підрозділу виконавчого органу місцевого самоврядування", за участю головного експерта-аналітика з питань бюджету, фінансів і державної економічної діяльності, менеджера проектів міжнародної технічної допомоги Голинської Олесі Володимирівни та "Мовна поведінка суб'єкта влади в різних комунікативних ситуаціях" докторанта Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України, кандидата філологічних наук Бронікової Світлани Анатоліївни.
       Проведено тематичну зустріч слухачів зі заступником голови Одеської обласної ради Арабаджи Георгієм Івановичем щодо пріоритетів діяльності обласної ради на сучасному етапі.
       За відгуками слухачів, на високому організаційному рівні був проведений виїзний семінар, який підготували заступник директора - начальник ЦПКК Давтян С.Г., заступник керівника апарату Одеської обласної ради - начальник управління організаційної роботи Литкін О.М., консультант відділу з питань взаємодії з органами місцевого самоврядування управління організаційної роботи апарату Одеської обласної ради Приходько М.Є., начальник методичного відділу ЦПКК Шматоваленко Л.С., куратор семінару - методист вищої категорії методичного відділу ЦПКК Вершкова С.О.
       Про стан соціально-економічного та культурного розвитку міста слухачам розповіли Теплодарський міський голова Печерський Леонід Мойсейович та секретар Теплодарської міської ради Мещеряков Мирослав Іванович.
       Актуальну для діяльності органів місцевого самоврядування області тему "Організація роботи постійних комісій" висвітив заступник керівника апарату Одеської обласної ради - начальник управління організаційної роботи Литкін Олександр Максимович. У ході виступу Олександр Максимович відповів на запитання начальників та спеціалістів організаційних відділів виконавчих апаратів районних та міських рад Одеської області.
       Керуюча справами Теплодарської міської ради Літкевич Євдокія Георгіївна, що працює в раді з дня заснування населеного пункту, ознайомила учасників семінару з роботою Теплодарської міської ради.
       Дуже цікаво та пізнавально пройшла оглядова екскурсія містом Теплодар та відвідування підприємства "Югпласт".
       За результатами навчання слухачі даного тематичного короткотермінового семінару для начальників, спеціалістів організаційних відділів виконавчих апаратів районних та міських рад Одеської області у своїх анкетах зазначили високий рівень викладання в Центрі ПКК та актуальність тематики занять.
       На завершення семінару було проведено підсумкове тестування зі слухачами. Результати контролю засвідчили наявність високого рівня знань, вмінь, навичок зазначеної категорії слухачів. Їм було видано сертифікати за результатами навчання та методичні матеріали у електронному вигляді на компакт-дисках.

Фотогалерея