Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

Виїзд представників інституту до Автономної Республіки Крим.

        З 27 по 30 квітня 2009 року відбувся виїзд представників Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України до м. Сімферополь Автономної Республіки Крим. Метою візиту було поширення інформації про діяльність інституту, умови вступу до нього, проведення співбесід з особами, рекомендованими органами влади АР Крим та м. Севастополь до вступу на навчання, а також прийом документів від вступників.
        Група у складі представників інституту працювала на базі Кримського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій при Раді міністрів АР Крим, де всі бажаючі вступати на навчання до інституту мали можливість подати відповідні документи та отримати консультації щодо оформлення документів та підготовки до вступних іспитів.
        Член приймальної комісії ОРІДУ НАДУ при Президентові України, завідувач кафедри державного управління і місцевого самоврядування, доктор наук з державного управління Пахомова Тетяна Іванівна провела оглядові лекції для працівників управління справами Ради міністрів, міністерств, районних адміністрацій, міських та селищних рад, а також інших працівників органів влади Автономної Республіки Крим та м. Севастополь. Також Тетяною Іванівною було висвітлено діяльність інституту та умови вступу до нього під час виступу на Кримському телебаченні.Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©