Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
28.04.09р. слухачі денної форми навчання, факультету державного управління
прийняли участь у проведенні круглого столу "Почуйте всі".

       Роботу круглого столу було розпочато з виступу начальника управління у справах сім'ї та молоді Одеської обласної державної адміністрації - Кірова В.І.
       Щорічна, Всеукраїнська благодійна акція "Почуйте всі!" проводиться з метою утвердження та пропаганди здорового способу життя серед дітей та молоді, розвитку молодіжного та дитячого волонтерського руху, за підтримки Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я, Всеукраїнським благодійним фондом "Серце до Серця".
       Ідея Акції була запозичена у надзвичайно успішного польського благодійного фонду "Великий Оркестр Святкової Допомоги", котрий вже багато років поспіль проводить такі акції і користується величезною довірою і популярністю у поляків. Підтримкою "Великого Оркестру" заручився Фонд "Серце до Серця", створений в Україні у січні 2006 року.
       На початку розгортання своєї діяльності він спільно з Міністерством у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерством освіти і науки, Державною соціальною службою для сім'ї, дітей та молоді, Українським державним центром позашкільної освіти, Державним комітетом телебачення і радіомовлення проводить всеукраїнську благодійну акцію "Почуйте всі!" з метою збору коштів для реалізації "Програми діагностики, лікування та реабілітації дітей з вадами слуху".
       Учасниками почалося обговорення проблем сліпоти та слабкозорісті у дітей. Для України проблема дитячої сліпоти та слабкозорості, на жаль, дуже актуальна. Близько однієї тисячі діток стають сліпими на обидва ока щорічно і більше трьох тисяч втрачають зір на одному оці.
       Для зменшення дітей з слабким зором, на отримані кошти планується придбання офтальмологічного обладнання, яке буде позначене штрих-кодами і передаватиметься дитячим лікувальним закладам у безоплатне користування з головною умовою, що всіх дітей обстежуватимуть на ньому безкоштовно.
       Перелік всіх апаратів від найменшого до найбільш складного та адреси дитячих лікувальних закладів, де розміщуватиметься обладнання, будуть повідомлені широкому загалу на інтернет-сторінці Фонду "Серце до Серця !" та в ЗМІ. У дитячих лікарнях громадяни легко зможуть ідентифікувати обладнання, закуплене Фондом.
       Далі були виступи учасників за темами: "Значення ранньої діагностики порушень слуху у дітей"; "Інвалідність"; завдання і напрямки акції "Серце до Серця"; "Проблема сирітства дітей"; "Потреби в оздоровленні ВІЧ-інфікованих дітей в Одеській області".
       По закінченню круглого столу всіх закликали приєднатися до благодійної акції "Почуйте всі!", яка відбудеться на Одещині з 4 по 10 травня.


Фотогалерея додається.