Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

       28 жовтня 2009 року було проведено тематичну зустріч у форматі відеоконференцзв'язку з регіональними інститутами Національної академії за участю пана Аке Петерсона, Представника Генерального секретаря Ради Європи з координації програм співробітництва в Україні на тему "Діяльність Ради Європи в Україні: план дій Ради Європи для України 2008 - 2011 рр.".
       Від ОРІДУ на заході були присутні слухачі 1 и 2 курсів факультету державного управління денної та заочної форм навчання, аспіранти, докторанти, представники професорсько-викладацького складу на чолі с директором М.М. Іжею.
       Підчас час телемосту пан Аке Петерсон відповів на поставлені учасниками запитання стосовно впливу інтеграції України до європейської спільноти, проблем місцевого самоврядування, механізмів боротьби з корупцією. Було приділено увагу на забезпечення реалізації громадянами прав у сфері виборчої системи та здійснення спостерігачами Ради Європи моніторингу прозорості проведення виборів Президента України, що мають відбутись 17 січня наступного року.