Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

28 лютого 2009 року відбулися урочисті збори
з нагоди випуску магістрів зі спеціальності "Управління проектами"
та спеціалістів зі спеціальності "Менеджмент організацій"


       28 лютого 2009 року у відремонтованому приміщенні актової зали Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулися урочисті збори з нагоди випуску магістрів зі спеціальності "Управління проектами" та спеціалістів зі спеціальності "Менеджмент організацій".
       З 1997 по 2008 рік 450 випускників інституту отримали дипломи магістра з кваліфікацією керівника проектів і програм; 494 випускники - диплом бакалавра з менеджменту та 185 осіб - диплом спеціаліста з наданням кваліфікації менеджер-економіст.
       В 2009 році диплом магістра з наданням кваліфікації керівника проектів і програм отримали 86 осіб, дипломи спеціалістів з наданням кваліфікації менеджера-економіста отримали 9 випускників інституту (заочна форма), серед яких: начальник Головного управління державного казначейства в Одеській області О.І. Бурдейний, директор ТОВ "Завод ЗБВ" А.А. Глазков, директор ТОВ "Хвоя Інтегра" Р.В. Новкович, директор ТОВ "Джей Ес Ей Стейджінг Груп" Є.В. Давидов та інші.
       Випускників, їх гостей, а також всіх присутніх привітав із закінченням навчання та отриманням дипломів магістрів та спеціалістів директор інституту Іжа Микола Михайлович, а також почесний гість свята, випускник інституту, заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Чорбаджи Іван Михайлович. Гостем свята був і випускник інституту, директор Одеського міжобласного спецкомбінату Бахчеван Дмитро Миколайович.
       Іжа М.М. та Чорбаджи І.М. вручили дипломи випускникам, серед яких 22 отримали дипломи з відзнакою.
       Слова вітання всім присутнім від випускників спеціальності "Менеджмент організацій", а також слова подяки керівництву, професорсько-викладацькому складу та працівникам інституту висловила випускниця денної форми навчання Башлі Любов Савівна.
       Від імені випускників денної форми навчання спеціальності "Управління проектами" виступив та привітав всіх присутніх Сергєєв Сергій Сергійович.
       Зі словами подяки від випускників заочної форми навчання спеціальності "Управління проектами" виступив Оганов Андрій Валерійович.
       Концертна програма заходу була підготовлена силами Культурного центру інституту на чолі з Пінчук Оленою Ігоревною. Зі сцени пролунали виступи студенток ІІ курсу факультету менеджменту Оксани Яцун та Анни Луханіної у супроводі театру пластики та жесту, а також ансамблю естрадного танцю та вокального проекту "Арієс".
       В канун урочистого заходу більшість випускників написали заяви про вступ до Асоціації випускників Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, до якої можуть вступити всі бажаючі випускники як 2009 року, так і випускники інституту минулих років.

Фотогалерея додається.

Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©