Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
День пам'яті жертв Голодомору та політичних репресій

        27 листопада 2009 року слухачі, студенти та представники адміністрації Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відвідали меморіальний комплекс Пам'яті жертв Голодомору та політичних репресій в Україні в смт. Комінтернівське Одеської області.
       Представники інституту взяли участь у мітингу, організованому Комінтернівською районною державною адміністрацією, під час якого зі словами скорботи виступила слухач ІІ курсу факультету державного управління Галаган Марина Олександрівна, а також поклали квіти до Пам'ятного знаку жертвам Голодомору та політичних репресій в Україні.
       Слухачі та студенти здійснили екскурсію меморіальним комплексом, а також відвідали етно-інформаційний центр с. Зоріново, де ознайомились з історією їх створення та історією Комінтернівського району.
       В той же день о 12.00 в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України хвилиною мовчання було вшановано пам'ять жертв Голодомору та політичних репресій в Україні 1932-1933 років.
       У фойє першого поверху розпочала роботу виставка, на якій можна ознайомитись з інсталяціями, фотоматеріалами та архівними документами, присвяченими Голодомору 1932-1933 років. Слухачі, студенти та співробітники інституту запалили свічки в пам'ять всіх загиблих.
       У читальній залі інституту протягом тижня діє виставка літератури, присвяченої роковинам Голодомору в Україні.Фотогалерея додається.