Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

       В період з 29 по 31 жовтня 2009 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з офіційним візитом відвідала делегація Орловської регіональної академії державної служби (ОРАДС, м. Орел, Російська Федерація) у складі: професор Овчіннікова О.П., проректор з науково-дослідної роботи та додаткової освіти; Кугель В.В., проректор з економіко-господарчої та соціальної роботи; Омєлін В.Є., директор видавництва.
       29 жовтня 2009 року представники ОРАДС зустрілися із директором ОРІДУ М.М. Іжею, першим заступником директора А.Г. Ахламовим, заступником директора з наукової роботи С.А. Поповим, заступником директора з економіко-господарської роботи та розвитку П.Х. Лук'янчуком. На початку зустрічі директор Інституту М.М. Іжа відзначив той факт, що візит російської делегації є конкретним результатом реалізації Угоди про соціальне економічне, науково-технічне та культурне співробітництво між Одеською та Орловською областями. Під час зустрічі членів делегації ОРАДС було ознайомлено з системою підготовки державних службовців в Національній академії державного управління при Президентові України та її регіональних інститутах, основними напрямками діяльності ОРІДУ, новими, сучасними формами навчання, що запроваджуються. Особливу увагу було приділено історії та результатам співробітництва ОРІДУ із російськими навчальним закладами.
       В свою чергу професор Овчиннікова подякувала за запрошення відвідати ОРІДУ та надала інформацію про специфіку роботи ОРАДС, як регіонального навчального закладу, наукову та видавничу діяльність Академії, активізацію роботи з навчання муніципальних службовців, запровадження дистанційної форми навчання, програм перепідготовки з наданням додаткової кваліфікації та магістерської програми з публічного адміністрування.
       Також 29 жовтня 2009 року відбулося підписання Угоди про співробітництво між Одеським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та Орловською регіональною академією державної служби. Угодою передбачається співпраця у галузі підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування, науковій та видавничій сферах, організація спільних комунікативних заходів, обмінні візити адміністративних працівників та викладачів, обміни студентами, слухачами та аспірантами.
       Під час візиту гості Інституту мали можливість ознайомитися із матеріально-технічною базою ОРІДУ, оглянути спеціалізовані аудиторії, які обладнані сучасними технічними засобами навчання, відвідати читальний зал та зал електронних носіїв бібліотеки, центр дистанційного навчання, зустрітися із професорсько-викладацьким складом кафедр економічної та фінансової політики та філософських та соціально-політичних наук.
       30 жовтня 2009 року професор Овчиннікова виступила на пленарному засіданні підсумкової науково-практичної конференції ОРІДУ "Стратегія регіонального розвитку: формування та механізми реалізації". В своєму виступі на тему "Розвиток інноваційної інфраструктури в системі підготовки державних та муніципальних службовців" доповідач торкнулася питань щодо причин виникнення кризових явищ в світовій та російській економіці та шляхів їх подолання, підкреслила важливість підготовки висококваліфікованих управлінських кадрів для розвитку інноваційної економіки.
       Візит делегації ОРАДС в ОРІДУ пройшов в дружній, діловій атмосфері. Сторони домовились до кінця поточного року узгодити План співробітництва на 2010 рік та висловили сподівання на результативну та довготривалу співпрацю між навчальними закладами.

Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©