Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

       29 січня 2010 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом відвідав постійний представник проекту Твіннінг "Підтримка розвитку та удосконалення системи підготовки державних службовців в Україні" п. Юг Фанту. П. Фанту зустрівся з директором Інституту М.М. Іжею, І заступником директора А.Г. Ахламовим, заступником директора з короткотермінового підвищення кваліфікації - начальником ЦПКК С.Г. Давтяном. Під час зустрічі представник проекту був ознайомлений з основними напрямками діяльності ОРІДУ, системою підготовки магістрів державного управління, новими спеціальностями та формами навчання, які запроваджуються в Інституті. Також під час зустрічі була надана інформація про участь Інституту в міжнародних проектах та історію співпраці з європейськими, зокрема французькими та польськими партнерами. Директор ОРІДУ М.М. Іжа особливо відзначив давні професійні зв'язки із Регіональним інститутом управління м. Нант та важливу роль Посольства Франції в Україні у встановленні двосторонньої співпраці між закладами.
       В свою чергу п. Фанту розповів про цілі та завдання проекту Твіннінг, основні компоненти проекту, наступні кроки щодо його реалізації, підкреслив важливість участі в проекті регіональних інститутів НАДУ.
       Після зустрічі з керівництвом Інституту п. Фанту мав можливість ознайомитись з матеріально-технічною базою ОРІДУ. Він відвідав спеціалізовані аудиторії, обладнані сучасним технічним устаткуванням для проведення занять, актову залу, центр дистанційного навчання, бібліотеку Інституту, зустрівся з керівниками фінансово-економічного відділу та відділу прийому та розподілу слухачів управління персоналом.
       В рамках візиту представник проекту Твіннінг відвідав Центр підвищення кваліфікації кадрів. Заступник директора Інституту - начальник ЦПКК С.Г. Давтян розповів п. Фанту про специфіку роботи Центру, його структуру, познайомив з нормативною базою підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування південного регіону України, статистичними даними за 2005-2009 роки. П. Фанту мав можливість поспілкуватися із керівниками структурних підрозділів ЦПКК. Особливу зацікавленість представника проекту викликав процес організації та проведення навчальних семінарів, співпраця із органами влади, методи моніторингу навчального процесу в Центрі.
       Також представник проекту Твіннінг зустрівся із організаторами навчального процесу: І заступником директора А.Г. Ахламовим, начальником навчально-методичного відділу С.К. Фурман, заступником начальника відділу А.В. Попковою, завідувачами кафедр державного управління та місцевого самоврядування Т.І. Пахомовою та філософських та соціально-політичних наук О.П. Якубовським. Під час зустрічі п. Фанту був ознайомлений зі специфікою підготовки магістрів на факультеті державного управління, системою моніторингу якості навчального процесу, науковою діяльністю кафедр.
       На завершальній зустрічі у відділі міжнародних зв'язків п. Фанту висловив подяку всім співробітникам Інституту за можливість отримати важливу та корисну інформацію та висловив надію на подальшу плідну співпрацю в ході реалізації проекту Твіннінг.

Фотогалерея додається.