Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
26-27 січня 2010 року відбулися зустрічі слухачів ІІ курсу денної форми навчання
спеціальності "Державне управління" з відповідальними особами органів державної влади
регіонів Півдня України щодо працевлаштування

       26-27 січня 2010 року відбулися зустрічі слухачів ІІ курсу денної форми навчання спеціальності "Державне управління" Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України з відповідальними особами органів державної влади регіонів Півдня України з метою проведення співбесід з питань працевлаштування.
       Директор інституту Микола Михайлович Іжа був головуючим на кожній зустрічі. Також у заходах взяли участь куратори регіонів - заступник директора інституту з короткотермінового підвищення кваліфікації - начальник Центру підвищення кваліфікації кадрів Давтян С.Г., заступник директора з наукової роботи Попов С.А., заступник директора з економіко-господарської роботи та розвитку Лук'янчук П.Х, декан факультету державного управління Попов М.П. та працівники управління персоналом інституту.

       26 січня відбулися зустрічі:

  • зі слухачами з Одеської області, в якій взяли участь т.в.о. заступника голови - керівника апарату Одеської обласної державної адміністрації Кулаков В.І., начальник управління державної служби Головдержслужби України в Одеській області Козік А.А., начальник відділу кадрової роботи апарату Одеської обласної державної адміністрації Ткаченко Н.А.;
  • зі слухачами з Миколаївської області;
  • зі слухачами з Херсонської області.
       27 січня відбулися зустрічі:
  • зі слухачами з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, в якій взяла участь заступник начальника Головного управління кадрової політики та державної служби Управління справами Ради мiнiстрiв Автономної республіки Крим Пермінова О.Л.;
  • зі слухачами з Вінницької області.
       Директор інституту Іжа М.М. поінформував присутніх про роботу, проведену закладом щодо вирішення питань з працевлаштування, та побажав випускникам активно використовувати знання та навички, набуті під час навчання в інституті, на службі в органах публічної влади.
       В ході зустрічей слухачам було надано роз'яснення щодо порядку працевлаштування випускників інституту. Випускники відповіли на запитання щодо проходження стажування та обізнаності з посадовими обов'язками за місцем їх подальшої роботи. Керівники органів державної влади регіонів Півдня України ознайомили присутніх з попередніми пропозиціями стосовно працевлаштування випускників інституту 2010 року, дали вичерпні відповіді на численні запитання. Обговорення всіх питань відбулося в дружній, доброзичливій, конструктивній атмосфері.
       Слухачів поінформовано, що згідно Положення про працевлаштування випускників Національної академії державного управління при Президентові України, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2004 року № 468 зі змінами, випускникам будуть видані направлення на роботу відповідно до договорів-направлень, що укладалися при вступі до інституту. Випускники повинні прибути до місця призначення не пізніше першого квітня 2010 року. Направлення видаються у відділі кадрів управління персоналом інституту разом з трудовими книжками.
       За підписом директора інституту головам обласних державних адміністрацій Південного регіону, голові Ради міністрів АР Крим, начальникам відповідних територіальних управлінь Головдержслужби України, а також окремим керівникам органів, установ, організацій, з якими було укладено договори-направлення на навчання, були надіслані листи стосовно вирішення проблемних питань щодо працевлаштування випускників відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2004 року № 468 зі змінами.Фотогалерея додається.