Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

       30 квітня 2009 року відбувся робочий візит до Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України делегації експертів Баварського дому в Одесі. До складу делегації входили директор Україно-Баварського менеджмент тренінг-центру п. Світлана Богданова, голова юридичної фірми "Мак Дермотт Вілл та Емері" п. Крістоф фон Сідов, голова правління компанії "Кампс" п. Яп Шалькен та директор компанії "Мюнхенські індустріальні технології" п. Рюдігер Ольшови.
       В ході візиту представники Баварського дому в Одесі провели робочу зустріч із заступником директора Інституту з наукової роботи В.М. Кривцовою. Під час зустрічі експертів було поінформовано про історію співробітництва ОРІДУ із німецькими партнерами, зокрема про плідну співпрацю між Інститутом та Баварським домом в Одесі.
       Після зустрічі п. фон Сідов та п. Шалькен виступили з презентаціями на теми "Юридичні аспекти міжнародного співробітництва" та "Франчайзинг в умовах ринку, що розвивається" перед слухачами спеціальності "Управління проектами" та студентами ІІІ курсу спеціальності "Менеджмент організацій". В своїй презентації п. фон Сідов підкреслив значення транскордонних проектів в сучасному бізнесі, приділивши особливу увагу правовим аспектам створення спільних підприємств. Також в презентації було висвітлено ризики, що існують при придбанні та злитті компаній. В свою чергу п. Шалькен розповів про франчайзинг, підкресливши можливості розвивати цей від бізнесу на ринку України та інших країн Східної Європи.


Фотогалерея додається.