Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Візит в ОРІДУ представників Коледжу державного управління
ім. Станіслава Сташика в м. Бялісток (WSAP) (Польща)

       В період з 30 жовтня по 1 листопада в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України перебували представники Коледжу державного управління ім. Станіслава Сташика в м. Бялісток (WSAP) (Польща): координатор європейських програм центра європейських фондів і міжнародного співробітництва п. Аліна Вавженюк та молодший викладач кафедри теорії держави і наук з державного управління п. Петр Бялас.
       30 листопада відбулася робоча зустріч представників польського навчального закладу із Першим заступником директора Інституту проф. А.Г. Ахламовим під час якої вони дізналися про основні напрямки роботи ОРІДУ, історію міжнародного співробітництва із польськими партнерами. Представники обох сторін висловили впевненість в тому, що започатковані в 2001 році відносини між навчальними закладами матимуть своє продовження.
       Під час зустрічі у відділі міжнародних зв'язків були обговорені можливості організації програм стажувань-обмінів для студентів WSAP та студентів/слухачів ОРІДУ, програм обміну викладачами, організації спільних комунікативних заходів на базі ОРІДУ (літні школи), а також участі у спільних проектах із залученням міжнародного фінансування.
       Під час перебування в ОРІДУ 31 жовтня, п. Петр Бялас взяв участь у міжнародній науковій конференції "Стратегія регіонального розвитку: формування і механізми реалізації". На секції №6 "Електронне врядування та регіональний розвиток" було презентовано доповідь на тему "Вхід у Подлазіє, як приклад проекту Е-управління в регіоні Подлазіє".

Фотоматеріали.