Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
30 травня 2008 року відбулася щорічна наукова конференція
Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України

        30 травня 2008 року відбулася щорічна наукова конференція Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України, що традиційно проводиться на базі кафедри економічної та фінансової політики для науковців та працівників інституту, що проводять дослідження в галузі державного управління за економічним напрямком.
        В конференції в різних формах взяли участь представники обласних, міських та районних адміністрацій, місцевих рад Південного регіону, Уряду АРК, наукових установ м. Одеси, Києва, Дніпропетровська, Донецька, Мелітополя, Санкт-Петербурга.
        Тематика конференції охоплює широке коло питань з актуальних проблем державного регулювання економіки, підвищення ефективності методів управління регіональним розвитком.
        Традиційно особлива увага приділялася проблемам прогнозування, моделювання та планування економічної діяльності на територіальному рівні.
        Цього разу у центрі уваги учасників конференції опинилися питання регіональної економіки та інструменти державного управління регіональним розвитком. Традиційно особлива увага приділялася проблемам прогнозування, моделювання та планування економічної діяльності на територіальному рівні.


Фотоматеріали.