Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

        3 грудня 2009 року відбулася презентація слухачки ІІ курсу факультету державного управління ОРІДУ НАДУ при Президентові України Скоропад Олени за результатами її стажування в Інституті державного управління, поліції та права м. Гюстров (Німеччина) в період з 10 жовтня по 1 листопада 2009 року. На презентацію були запрошені слухачі факультету державного управління, аспіранти та співробітники Інституту.
        На початку заходу декан факультету державного управління М.П. Попов наголосив на важливості вивчення європейського досвіду у галузі підготовки управлінців та відзначив регулярний характер стажувань та навчальних візитів до європейських країн слухачів факультету.
        Під час своєї презентації Олена Скоропад розповіла про основні напрямки роботи Інституту державного управління, поліції та права м. Гюстров, історію навчального закладу, факультети та спеціальності за якими здійснюється підготовка. Окремо стажистка підкреслила важливість другого етапу стажування, а саме можливість ознайомитись із роботою мерії та районної ради м. Гюстров. Слухачка висловила велику подяку керівництву ОРІДУ та експерту СІМ, д-ру К. Веземанн за надану можливість пройти стажування в Німеччині.
        Після виступу Олени Скоропад начальник відділу міжнародних зв'язків А.П. Маєв розповів аудиторії про розвиток співпраці Інституту із європейськими партнерами, нові програми, заплановані на 2010 рік. В свою чергу д-р Крістін Веземанн та стажер зі Швейцарії п. Даніель Шліренцауер презентували присутнім програми навчання, стажування та проведення наукових досліджень на базі навчальних закладів країн Західної Європи.

Фотогалерея додається.