Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
3 червня 2008 року проведено відеоконференцію з Інститутом вищих управлінських кадрів
Академії управління при Президентові Республіки Бєларусь за темою:
"Територіальне управління в Україні і Бєларусі в умовах реформ".

        В рамках проведення навчання за професійною програмою для керівників та заступників керівників структурних підрозділів органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, міністерств АР Крим та кадрового резерву на ці посади за темою: "Територіальне управління в Україні в умовах реформи", яке проводиться відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування ІV категорії посад в період з 2 по 13 червня поточного року 3 червня о 10.10 було проведено відеоконференцію з Інститутом вищих управлінських кадрів Академії управління при Президентові Республіки Бєларусь за темою: "Територіальне управління в Україні і Бєларусі в умовах реформ".
        Учасників відеоконференції привітали директор Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Іжа Микола Михайлович і директор Інституту вищих управлінських кадрів Академії управління при Президентові Республіки Бєларусь Клочков Валерій Павлович.
        Модератором відеоконференції був заступник директора - начальник Центру підвищення кваліфікації кадрів Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України Давтян Степан Гургенович. В ході телемосту було розглянуто ряд актуальних питань щодо управління на територіальному рівні обох країн.
        З доповіддю "Територіальна організація влади в Україні" виступив професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України Саханенко Сергій Єгорович. Про систему місцевого самоврядування в Бєларусі доповідав доцент кафедри фінансового права і регулювання господарської діяльності Бєларуського державного університету Сидорчук Валерій Кирилович.
        Про формування бюджетів місцевих органів влади в Україні доповідала головний експерт-аналітик з питань бюджету, фінансів і державної економічної діяльності, менеджер проектів міжнародної технічної допомоги Голинська Олеся Володимирівна. Досвідом з питання формування бюджетів місцевих органів влади в Бєларусі поділився начальник управління бюджетної політики, фінансового аналізу і прогнозування Міністерства фінансів Республіки Бєларусь Заяць Андрій Миколайович.
        З питань "Забезпечення реалізації соціальних стандартів в діяльності органів місцевого самоврядування" і "Система соціальних стандартів в Бєларусі" доповідали доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України Крупник Андрій Семенович і професор кафедри державного будівництва інституту вищих управлінських кадрів Академії управління при Президентові Республіки Бєларусь Іванцов Петро Іванович.
        Про досвід розробки стратегії сталого розвитку в Україні розповіла професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України Пахомова Тетяна Іванівна. Про досвід роботи органів публічної влади Республіки Бєларусь з зазначеного питання розповів професор кафедри державного будівництва інституту вищих управлінських кадрів Академії управління при Президентові Республіки Бєларусь Єрмоленко Віктор Володимирович.
        Обговорення зазначених питань викликало велику зацікавленість учасників відеоконференції. Під час проведення відеоконференції слухачі поставили доповідачам ряд питань та отримали вичерпні відповіді на них. Всі учасники відеоконференції підкреслили важливість організації і проведення подібних заходів з використанням інтерактивних форм вивчення досвіду роботи органів публічної влади зарубіжних країн з питань державного управління.
        Організатори телемосту висловили сподівання про подальшу співпрацю між навчальними закладами


Фотоматеріали.