Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

        4 грудня 2009 року в Інституті відбулися загальні збори аспірантів та докторантів першого року підготовки, наукових керівників та завідувачів кафедр.
        Директор інституту Іжа М.М. привітав аспірантів, розповів про умови підготовки науково-педагогічних та наукових кадрів в Інституті, надав рекомендації щодо актуальності тем і основних вимог до якості дисертаційних досліджень, а також нагадав про відповідальність аспірантів під час навчання в аспірантурі.
        Заступник директора з наукової роботи Попов С.А. розповів про особливості підготовки науково-педагогічних та наукових кадрів вищої кваліфікації в галузі науки "Державне управління".
        Професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування, член Експертної ради ВАК України Надолішній П.І. ознайомив аспірантів з сучасними вимогами ВАК до підготовки дисертаційних досліджень в галузі науки "Державне управління".

        На зборах також виступили:

  • доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування А. С. Крупник;
  • начальник редакційно-видавничого відділу О.І. Чебан;
  • начальник бібліотечного відділу І.О. Палащенко;
  • начальник відділу міжнародних зв'язків А.П. Маєв;
  • начальник відділу підготовки науково-педагогічних та наукових кадрів І.В. Нагорна.
        На зборах аспіранти та докторанти отримали пакети документів з необхідною інформацією для проведення якісних дисертаційних досліджень, зокрема щодо публікації та апробації наукових досліджень.
Фотогалерея додається.