Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Святкування в інституті 62-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні


        4 травня 2007 року директор інституту Іжа М.М. видав наказ, яким затверджено заходи щодо святкування Дня Перемоги в колективі інституту.
        Відповідно до заходів в інституті відбулися зустрічі студентів, слухачів з учасниками Великої Вітчизняної війни - співробітниками інституту. 7 травня на урочистому засіданні Вченої ради від імені колективу директор інституту Іжа М.М. привітав учасників Великої Вітчизняної війни з святом - Днем Перемоги і вручив їм Почесні грамоти інституту та грошову премію.
        Учасників Великої Вітчизняної війни від молодих науковців інституту привітав виконуючий обов'язки завідуючого кафедри державного управління і місцевого самоврядування Свірін М.Г., від профспілкового комітету - заступник голови Попкова А.В., від учасників Великої Вітчизняної війни - Светлічний В.І. - учасник бойових дій, доцент кафедри філософських та соціально-політичних наук.
        Тепло, зі словами щирої вдячності за ратні та трудові подвиги привітали ветеранів слухачі та студенти інституту. З особливою повагою та шаною всі учасники урочистого зібрання вітали учасника бойових дій, інваліда війни першої групи, учасника штурму Рейхстагу, доцента кафедри філософських та соціально-політичних наук Савченка Яківа Андрійовича.
        На завершення зібрання відбулося урочисте покладання квітів до обеліску Слави на площі 10-го квітня.

Фотоматеріали.