Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

       Центром підвищення кваліфікації кадрів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на виконання пунктів 14, 16, 17 плану - графіка підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області, затвердженого розпорядженням голови Одеської обласної ради від 5 травня 2009 року №185/2009-ОР "Про організацію навчання та підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування Одеської області у 2009 році" в період з 17 по 18 червня 2009 року для посадових осіб органів місцевого самоврядування і державних службовців проведено три виїзні короткотермінові семінари в Ізмаїльському, Ренійському та Кілійському районах.
       Підготували семінар Давтян С. Г. - заступник директора - начальник ЦПКК Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України, к.н.держ. упр., Шматоваленко Л.С. - начальник відділу організації семінарів за договорами ЦПКК ОРІДУ НАДУ при Президентові України.

       У роботі семінару взяли участь:

  • Андронова Анастасія В'ячеславівна - заступник начальника Головного управління зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції Одеської облдержадміністрації - начальник управління європейської інтеграції та транскордонного співробітництва яка провела тематичні зустрічі "Стан та перспективи транскордонного та міжрегіонального співробітництва";
  • Саханенко Сергій Єгорович - професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування ОРІДУ НАДУ при Президентові України, доктор наук з державного управління якій прочитав лекції "Механізми взаємодії органів місцевого самоврядування з місцевими органами державної виконавчої влади". У ході лекції учасники семінару ставили питання щодо взаємодії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в частині делегованих повноважень.
  • Осадчук Світлана Вікторівна - доцент кафедри економічної та фінансової політики ОРІДУ НАДУ при Президентові України, к. н. держ. упр., яка виступаючи з темою "Управління місцевими фінансами" пояснила принципи формування державного та місцевих бюджетів.
  • Шматоваленко Людмила Сергіївна - начальник відділу організації семінарів за договорами ЦПКК ОРІДУ НАДУ при Президентові України з тренінгом "Ділова українська мова в державному управлінні".
       Керівництво районів висловило подяку та побажання постійно проводити семінари з актуальних для районів питань з виїздом викладачів інституту

Фотогалерея додається.