Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

       7 липня 2009 року на базі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) було проведено одноденну конференцію "Україна-НАТО". Організатори заходу - Європейський центр досліджень проблем безпеки ім. Джорджа Маршалла, Одеський філіал Національного інституту стратегічних досліджень (НІСД).
       Серед учасників заходу були присутні: Тимчасовий Повірений у справах Посольства США в Україні п. Джеймс Петтіт, професор Центру ім. Дж. Маршалла, фахівець з питань НАТО Джон Кріндлер, начальник відділу управління виїзних програм Центру ім.. Дж. Маршалла, співробітники управління у справах випускників Центру ім. Дж. Маршалла п. К. О'Коннор та Д. Ягер, помічник військового аташе Сухопутних військ Посольства США в Україні майор Роджер Боуман, аташе з питань оборони Посольства Німеччини в Україні, полковник Еберхард фон Зейдлец, офіцер Офісу зв'язку з НАТО, полковник Даріус Адомайтис, начальник управління євроатлантичної інтеграції Генштабу ЗСУ, генерал-майор Борис Кременецький, заступник начальника Управління євроатлантичної інтеграції Секретаріату КМУ п. Петро Канана, зав. відділу Дніпропетровського філіалу НІСД, п. Олексій Їжак, координатор програм Центру ім. Дж. Маршалла в Україні п. Олексій Загорний, директор Одеського філіалу НІСД п. Олексій Волович.
       Привітальним словом директор ОРІДУ М.М. Іжа розпочав роботу конференції. З доповіддю з ключових питань виступив Тимчасовий Повірений у справах Посольства США в Україні п. Джеймс Петтіт.
       В ході роботи конференції були проведені Пленарні засідання та робочі групи для представників професорсько-викладацького складу, аспірантів та здобувачів, слухачів та студентів, державних службовців та представників органів місцевого самоврядування Півдня України. Плідні та цікаві дискусії учасників заходу поєднали в собі наукову та практичну складові з питань взаємовідносин України та НАТО.

       Конференцію було проведено з 09.30 до 17.00 години.