Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

       Делегація із 15 представників Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України (ОРІДУ) на чолі із директором Інституту Іжею Миколою Михайловичем перебуває у м. Росток (Німеччина) з метою участі у міжнародній конференції "Німеччина - Україна: політика та управління в демократичній державі", яка проходить на базі Університету м. Росток в період з 01 по 11 жовтня 2009 року. До складу делегації входять: професор кафедри державного управління та місцевого самоврядування С.Є. Саханенко, доцент кафедри європейської інтеграції Н.М. Колісниченко, а також аспіранти та слухачі факультету державного управління ОРІДУ.
       Під час перебування в Німеччині представники ОРІДУ мають можливість виступити з презентаціями та обмінятися досвідом з професійних питань із німецькими колегами, ознайомитися з роботою державних установ федеральної землі Мекленбург - Передня Померанія, взяти участь у культурних заходах.
       Проведення зазначеної конференції є конкретним результатом співпраці ОРІДУ та Інституту політичних та адміністративних наук Університету м. Росток в рамках Угоди про співробітництво між закладами від 20 лютого 2009 року.

Фотогалерея додається.