Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

Урочисті заходи з нагоди 64-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

       7 травня 2009 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись урочисті заходи з нагоди 64-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
       Протягом дня на великому екрані біля центральних сходів та на внутрішньому радіо транслювались вітання зі святом, відеохроніки та пісні часів Великої Вітчизняної війни.
       У холі І поверху учбового корпусу до уваги гостей, слухачів, студентів та співробітників інституту було представлено виставку політичного плакату.
       О 13.45 у приміщенні актової зали розпочались урочисті збори за участю співробітників інституту - учасників Великої Вітчизняної війни, а також співробітників, слухачів та студентів інституту.
       З Днем Перемоги всіх присутніх привітали директор інституту Микола Михайлович Іжа, голова профспілкового комітету інституту Ольга Володимирівна Кудрявцева, учасник ВВВ, доцент кафедри філософських та соціально-політичних наук Володимир Іванович Свєтлічний. Також вітання від слухачів і студентів інституту висловили голова Ради слухачів Віктор Покотило та голова Ради студентського самоврядування інституту Ірина Коваль.
       Хвилиною мовчання вшанували присутні пам'ять тих, хто загинув під час Великої Вітчизняної війни.
       Культурний центр інституту привітав всіх присутніх з Днем Перемоги літературно-музичною композицією за участю слухачів, студентів та вокального проекту "АРІЄС".
       Після закінчення учасники урочистих зборів поклали квіти до меморіалу на площі 10 Квітня.Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©