Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
Візит пані Моніки Барб'є
- директора Регіонального інституту управління м. Нант (Франція).

        З метою підтримки ефективного впровадження Стратегії модернізації Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відповідно до Дорожньої карти модернізації загальнонаціональної системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування ОРІДУ НАДУ при Президентові України активно вивчає французький досвід підготовки державних службовців.
        Так з 30 жовтня по 1 листопада 2007 року в Одеському регіональному інституті державного управління (ОРІДУ) перебувала пані Моніка Барб'є - директор Регіонального інституту управління м. Нант (Франція).
        Під час візиту п. Моніка Барб'є взяла участь у щорічній міжнародній науково-практичній конференції ОРІДУ "Стратегія регіонального розвитку: формування та механізми реалізації" і виступила на пленарному засіданні з доповіддю "Підготовка державних службовців в Регіональному інституті управління м. Нант".
        1 листопада в ОРІДУ з робочим візитом перебував Аташе з питань співробітництва Посольства Франції в Україні п. Філіп Бернар. Були проведені зустрічі п. Моніки Барб'є та п. Філіпа Бернара з директором ОРІДУ М. М. Іжею, адміністрацією Інституту, представниками професорсько-викладацького складу, аспірантами та слухачами денної форми навчання ф-ту державного управління.
        Базуючись на результатах, що були досягнуті під час візиту, була підписана Угода про співробітництво між ОРІДУ та Регіональним інститутом управління м. Нант, на основі якої реалізовуватимуться практичні кроки щодо організації та проведення програм стажувань для українських слухачів у Франції, проведення обмінних візитів експертів та практиків, проведення тренінгів, у тому числі в форматі відеоконференцій, для українських посадовців (керівників обласних державних адміністрацій, обласних та міських рад), проведення спільних комунікативних заходів з метою обміну найкращим досвідом в галузі професійної підготовки державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування в Україні та Франції.
        2 листопада відбулася робоча зустріч директора ОРІДУ М. М. Іжи з Аташе з питань співробітництва у галузі французької мови Посольства Франції в Україні п. Мішелєм Максимовичем та щойно призначеним директором Французького центру в Одесі п. Фаб'єном Нера. Під час зустрічі обговорювались питання щодо запровадження програми для викладачів та науковців ОРІДУ з вивчення французької мови при підтримці Посольства Франції в Україні та Французького центру в Одесі.
        Завдяки співпраці з французькими партнерами - Посольством Франції в Україні, Французьким центром в Одесі та Регіональним інститутом управління м. Нант - ОРІДУ вивчатиме та впроваджуватиме кращий французький досвід щодо професіоналізації підготовки державних службовців, а слухачі магістерської програми з державного управління, які демонструють високі досягнення в засвоєнні навчальної програми та оволодінні французькою мовою, проходитимуть стажування у Франції.Фотоматеріали.