Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Триває конкурс на проходження практики в органах державної влади та місцевого самоврядування
Німеччини та у Вищій професійній школі поліції і права м. Гюстрова.

       В Національній академії державного управління при Президентові України триває конкурс на проходження практики в органах державної влади та місцевого самоврядування Німеччини та у Вищій професійній школі поліції і права м. Гюстрова. В конкурсі беруть участь слухачі, що навчаються за програмою з державного управління (денна форма навчання), НАДУ та її регіональних інститутів.
       На основі розгляду особистих анкет-заяв конкурсною комісією визначені кандидати для проходження співбесіди на участь у стажуванні.
       Співбесіду з кандидатами на стажування від усіх регіональних інститутів буде проведено в режимі відео-зв'язку за графіком:

Регіональний інститут Дата підключення Час підключення
Дніпропетровськ 4 грудня 2007 р. 15.00
Львів 4 грудня 2007 р. 15.30
Харків 4 грудня 2007 р. 16.00
Одеса 5 грудня 2007 р. 15.00


       Співбесіду проводитимуть радник президента НАДУ п. Крістоф Сауренбах та заступник начальника управління міжнародними проектами НАДУ п. Петро Крайнік.

       Мова співбесіди - німецька.

       Слухачі І курсу факультету державного управління денної форми навчання, що представили свої анкети-заяви на участь у зазначеному конкурсі, запрошуються 5 грудня 2007 року о 14.50 до аудиторії 409 для проходження співбесіди.