Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ukr eng карта сайту

СПОРТИВНЕ СВЯТО

       14 травня 2008 року у Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулося спортивне свято, присвячене 63-й річниці Перемоги у Великий Вітчизняній війні.
       В спортивних змаганнях за програмою свята були задіяни студенти факультету менеджменту та слухачі факультету державного управління, усього 94 особи.
       У церемонії відкриття свята прийняли участь заступник директора інституту В.М. Кривцова, ветеран Великої Вітчизняної війни доцент кафедри філософських та соціально-політичних наук Я.А. Савченко, в.о. декана факультету менеджменту В.В. Андріанов, завідувач кафедри управління охороною здоров'я та валеології О.Д. Корвецький.
       З привітаннями до спортсменів звернулися заступник директора В.М. Кривцова та ветеран Великої Вітчизняної війни Я.А. Савченко.
       Спортивне свято проводилося за наступною програмою: волейбол, човниковий біг, вправи на брусах, підтягування на перекладині, стрибки у довжину з місця, кидання м'яча в ціль, перетягування канату, стрибки із скакалкою, гумористична естафета.
       Переможці у індивідуальних видах змагань були нагороджені грамотами, а у командних видах грамотами та святковими пірогами.

       У командних змаганнях переможцями та призерами стали:
Волейбол:
І місце - команда 3 курсу факультету менеджменту (МО);
ІІ місце - команда 1 курсу факультету державного управління (ДУ);
ІІІ місце - команда 1 курсу факультету менеджменту (МО).
Перетягування канату:
І місце - команда 1 курсу факультету державного управління ;
ІІ місце - команда 1 курсу факультету менеджменту ;
ІІІ місце - команда 3 курсу факультету менеджменту .
Гумористична естафета:
І місце - команда 2 курсу факультету менеджменту - 1.49.14 хв.
ІІ місце - команда 3 курсу факультету менеджменту - 1.54.63 хв.
ІІІ місце - команда 1 курсу факультету менеджменту - 1.59.48 хв.

       У індивідуальних видах програми переможцями та призерами стали:
Човниковій біг 10*10м (10 юнаків):
І місце - Цой Олександр - 2к МО - 28,3 с;
ІІ місце - Козаченко Олександр - 1к МО - 28,8 с;
ІІІ місце - Арнаутов Артем - 1к МО - 28,9 с.
Човниковій біг 6*10м (13 дівчат)
І місце - Степаненко Ганна - 1к МО - 17,9 с;
ІІ місце - Ніжнік Любов - 2к МО - 18,2 с;
ІІІ місце - Вакарчук Крістіна - 2 до МО - 18,4 с.
Стрибки в довжину (12 юнаків):
І місце - Сітніков Олексій - 1к МО - 2,88 м;
ІІ місце - Цой Олександр - 2к МО 2,67 м;
ІІІ місце - Задорожнюк Артем - 3к МО - 2,66м.
Стрибки в довжину (12 дівчат):
І місце - Фурман Катерина - 2к МО - 2,12 м;
ІІ місце - Кара Альбіна - 2к МО 2,10 м;
ІІІ місце - Ніжнік Любов - 2к МО - 1,98 м.
Підтягування на перекладине (5 юнаків):
І місце - Тютюнник Максим - 1к МО - 28 разів;
ІІ місце - Задорожнюк Артем - 3к МО - 25 разів;
ІІІ місце - Пєшков Анатолій - 2к МО - 23 рази.
Вправи на брусах (4 юнака):
І місце - Пєшков Анатолій - 2к МО - 50 разів;
ІІ місце - Тютюнник Максим - 1к МО - 35 разів;
ІІІ місце - Карбашовський Роман - 2к ДУ - 25 разів.
Стрибки із скакалкою (19 дівчат):
І місце - Лозовська Надія - 2к МО - 163 рази;
ІІ місце - Делієва Поліна - 3к МО - 157 разів;
ІІІ місце - Садовнікова Ольга - 3к МО - 149 разів.
Кидки м'яча на точність (22 дівчат):
І місце - Волошина Ганна - 2к МО - 12 балів;
ІІ місце - Шужак Наталя - 1к МО - 9 балів;
ІІІ місце - Степаненко Ганна - 1к МО - 12 балів - 2-а спроба.



Фотоматеріали.