Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Святкування 63-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні

       14 травня 2008 року великим спортивним святом завершилися заходи, присвячені 63-й річниці Дня Перемоги. У спортивних змаганнях із дев'яти видів спортивних програм, організованих кафедрою управління охороною здоров'я та валеології - завідувач Корвецький О.Д., прийняли участь біля 100 слухачів та студентів інституту. Традиційно, з привітаннями до молодих спортсменів звернувся доцент кафедри філософських та соціально-політичних наук Савченко Я.А. - учасник бойових дій у Великій Вітчизняній війні, який побажав молоді спортивних перемог, виховання цілеспрямованості, патріотизму, фізичної витривалості та високих моральних якостей.
       Віддаючи шану і повагу великому подвигу нашого народу, який здобув Перемогу у Великій Вітчизняній війні і звільнив світ від фашистської чуми, директор інституту Іжа М.М. видав наказ "Про відзначення 63-ї річниці Дня Перемоги".
       Святкування цієї знаменної дати в інституті розпочалося вже 5 травня цього року. Студенти та слухачі інституту з великою теплотою та щирістю вітали членів нашого колективу - ветеранів Великої Вітчизняної війни із святом - Днем Перемоги. За їх ініціативою випущено святкові номери газет на кожному факультеті. На адресу ветеранів Великої Вітчизняної війни через радіотрансляційну мережу інституту лунали музичні та поетичні привітання молоді інституту зі святом Перемоги.
       6 травня 2008 року, на урочистому засіданні Вченої ради, від імені колективу ветеранів інституту із Днем Перемоги урочисто та сердечно привітав директор інституту Іжа Микола Михайлович.
       Слід зазначити, що в нашому колективі і сьогодні працюють 9 учасників бойових дій та ветеранів Великої Вітчизняної війни. Серед них учасник штурму Берліну, учасник оборони та визволення Одеси, інвалід першої групи Великої Вітчизняної війни Савченко Яків Андрійович - доцент кафедри філософських та соціально-політичних наук.
       Светлічний В.І. - доцент кафедри філософських та соціально-політичних наук;
       Сверкунов А.Д. - слюсар-електрик учбового корпусу;
       Фільов В.М. - слюсар-сантехнік учбового корпусу;
       Зелинський І.С. - слюсар-сантехнік учбового корпусу;
       Большухіна А.Я. - прибиральниця учбового корпусу;
       Кравченко З.М. - зав. камерою схову гуртожитку;
       Похиленко Н.Г. - прибиральниця учбового корпусу;
       Степанов О.І. - двірник економіко-господарського відділу.
       На урочистості з нагоди Дня Перемоги були запрошені ветерани, які раніше працювали в інституті, а зараз знаходяться на заслуженому відпочинку: Головченко В.Т., Марцинковська Л.І., Фонарлієва О.А., Ярославський П.С.
       Свої теплі вітання та слова подяки за ратні та трудові подвиги у Великої Вітчизняної війні М.М.Іжа завершив врученням квітів та премій нашим ветеранам.
       Зворушливі привітання на адресу ветеранів виголосили від імені слухачів та студентів інституту Бондаренко Сергій (голова слухацького самоврядування), Фурман Катерина, Катюха Олександр, Соломенчук Артем (студентське самоврядування).
       Ветеранів Великої Вітчизняної війни від імені молодих викладачів та науковців інституту привітав заступник декана, доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування Попов Микола Петрович, від профспілкового комітету - Кудрявцева Ольга Володимирівна. Зворушливо, із словами подяки на адресу керівництва та всіх, хто шанобливо і чуйно вітав ветеранів зі святом, від імені ветеранів виступив доцент кафедри філософських та соціально-політичних наук Светлічний Володимир Іванович.
       На чолі з директором інституту Іжею М.М. ветерани, представники структурних підрозділів інституту, члени слухацького та студентського самоврядування поклали квіти до обеліску Слави на честь визволення міста-героя Одеси від фашистів.
       8 травня через систему відеоконференцзв'язку із теплими привітаннями з нагоди свята - Дня Перемоги звернулася до всіх ветеранів Великої Вітчизняної війни, які працюють в нашій Академії та її регіональних інститутах, президент Академії Віра Теодорівна Нанівська. У її зворушливому, щирому зверненні до ветеранів звучали слова безмежної вдячності за великий Подвиг, який вони здійснили в роки Великої Вітчизняної війни та в повоенні роки, відбудовуючи народне господарство.
       Від нашого колективу із словами привітання зі святом та подяки за проявлене тепло та повагу до всіх ветеранів Великої Вітчизняної війни Національної академії державного управління при Президентові України звернувся учасник бойових дій, доцент кафедри філософських та соціально-політичних наук Савченко Яків Андрійович.
       Завершилися учистості в цей день святковим частуванням та теплим спілкуванням з ветеранами, яке влаштував Микола Михайлович Іжа від імені директорату інституту. Ще і ще раз звучали слова привітання та вдячності, побажання міцного здоров'я та людського тепла нашим ветеранам.

Фотоматеріали.