Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

          Щиро вітою всіх з професійним святом - Днем науки.
         Ступінь розвиненості інтелектуального потенціалу є головним індикатором спроможності країни до саморозвитку та інноваційних змін як вирішального фактора розвитку економічного та соціального просторів. У сучасному розумінні науковець постає головним суб'єктом у розвитку суспільства, виробником інноваційних знань. Науковець державно-управлінської сфери має особливе значення у пізнанні закономірностей розвитку суспільства та управління соціальним та науково-технічним прогресом, формуванні та реалізації державної політики.
          Плідна наукова співпраця нашого Інституту з органами місцевої влади Півдня України є прикладом тісної взаємодії науки, освіти та державно-управлінської практики на взаємовигідних засадах. Сподіваюсь, що наше співробітництво буде невпинно зміцнюватися, набувати нового змісту, щоб наші всі наукові досягнення сприяли покращанню регіонального управління, місцевого самоврядування Півдня України.
         Сердечно вітаю Вас з професійним святом, бажаю Вам міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної життєвої енергії, успіхів у благородній праці на ниві науки та навчання, добробуту Вам і Вашим дітям.


Директор ОРІДУ НАДУ при Президентові України М.М. Іжа
Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©