Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Заходи які відбулись на кафедрі європейської інтеграції

       15-20 січня 2008 року Кривцова В.М. (заступник директора з наукової роботи, завідувач кафедри європейської інтеграції), Нагорна І.В. та Колісніченко Н.М. (викладачі кафедри європейської інтеграції) взяли участь у проведенні міжнародного семінару "Застосування стратегій проектування, планування та використання активних форм навчання у процесі тренінгу для викладання модулів з європейської інтеграції" у рамках проекту "Тренінгові програми для підготовки державних службовців України з питань європейської інтеграції (V-VII категорій)", який відбувався в Харківському РІДУ НАДУ при Президентові України. Завданнями заходу були оволодіння майбутніми викладачами-тренерами теоретичними, методичними та практичними навиками застосування стратегій проектування й планування тренінгу та використання активних форм навчання для викладання модулів з європейської інтеграції.

       24 січня 2008 року Овчар О.М. (доцент кафедри європейської інтеграції) взяв участь у Презентації попереднього варіанту детального технічного завдання проекту Твінінг "Підтримка Національної академії державного управління при Президентові України", яка відбулася в НАДУ при Президентові України. Метою даного заходу було обговорити конкретні аспекти технічного завдання, започаткувати дискусію щодо перспективних проектів.

       Доцент кафедри європейської інтеграції Дмитро Ягунов перебував з візитом у Брюсселі і Люксембурзі, де провів зустрічі з посадовцями Європейської Комісії, Ради ЄС, Європарламенту, Суду Європейських Співтовариств, Палати представників Королівства Бельгія та Федеральної служби юстиції Королівства Бельгія.
Фотоматеріали.

       31 січня - 01 лютого Кривцова В.М., заступник директора з наукової роботи, завідувач кафедри європейської інтеграції відвідає Національний інститут управління Румунії (INA) в Бухаресті. Планується зустріч з румунськими колегами - організаторами навчання, тренерами, урядовцями. Програмою візиту передбачені зустрічі з експертами PHARE (програма Європейського Союзу) та представниками європейських інститутів та шкіл державного управління.