Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Про проведення VII Всеукраїнського конкурсу
випускних, дипломних та магістерських робіт студентів ВНЗ України
НМК з менеджменту і адміністрування

       Згідно з рішенням Президії НМК з менеджменту і адміністрування (від 08.05.2007р.протокол №21), розпорядженням Голови НМК з менеджменту і адміністрування та " Положенням про всеукраїнський конкурс випускних, дипломних та магістерських робіт студентів ВНЗ " у вересні-жовтні 2007р.проведено конкурс випускних, дипломних та магістерських робіт студентів ВНЗ.
       Для участі у конкурсі було подано 297 випускних, дипломних та магістерських робіт студентів ВНЗ з 127 ВНЗ України. Отримали нагороди 124 роботи.
       Студентка ОРІДУ НАДУ при Президентові України САХА Ольга Бікашевна, яка брала участь у 7-му Всеукраїнському конкурсі випускних, дипломних та магістерських робіт, отримала подяку за виконану роботу на тему " Вдосконалення системи управління організацією при вступі на міжнародний ринок консалтингових послуг" у номінації " Менеджмент у сфері послуг" з напряму підготовки " Менеджмент" освітньо-кваліфікаційного рівня "спеціаліст".
       КРАСНОСТАНОВА Наталя Едуардівна отримала грамоту за керівництво дипломною роботою студентки Сахи О.Б., яка брала участь у конкурсі.

Постанова Президії Науково-методичної комісії з менеджменту і адміністрування