Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

Шановні користувачі!

        Для можливості доступу до електронних ресурсів бібліотеки Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України створено бібліотечний web-сервер на базі системи організації електронних документів GreenStone (розробка Новозеландського національного університету).
        Зараз на біліотечному GreenStone-сервері доступними є повнотекстові версії он-лайного збірника наукових праць ОРІДУ "Теоретичні та прикладні питання державотворення", та електронні версії Збірників наукових праць ОРІДУ "Актуальні проблеми державного управління" № 26 та № 27 за 2006 рік.
        Буде продовжена робота з наповнення електронної колекції навчально-методичних матеріалів, що використовуються слухачами та студентами ОРІДУ під час навчання.До уваги викладачів та авторів!

         Якщо Ви бажаєте розмістити свої матеріали на бібліотечному GreenStone-сервері, звертайтеся до бібліотечного відділу ОРІДУ (кімн. 112), тел. (048) 72-97-645, E-mail: library@oridu.odessa.ua

Дякуємо за співпрацю.


Система GreenStone має наступні основні переваги:
  1. Система визнана ЮНЕСКО стандартною для організації електронних документів, та рекомендована для організації електронних колекцій в мережі Інтернет. Велика кількість провідних ВУЗів ближнього та дальнього зарубіжжя мають позитивний досвід її експлуатації.
  2. Система є програмним забезпеченням, що вільно розповсюджується, та не потребує ліценцій та додаткових коштів на придбання. Система підтримується розробниками, постійно покращується та розвивається.
  3. Система має україномовний інтерфейс (окрім російсько-, агломовного, тощо).
  4. В системі організований пошук не тільки по авторам та назвам статей, але й по повним текстам документів. Ця функція відсутня практично у всіх вітчизняних он-лайнових наукових журналах.
  5. Крім того, в системі реалізований перехресний пошук між колекціями (на пошуковий запит будуть знайдені статті не тільки поточного збірника, але й інших збірників наукових праць, що вже розміщені в системі). Ця функція стає особливо актуальною при зростанні кількості збірників і статей, розміщених в системі.
  6. В системі організований перегляд не тільки по змісту (розділах збірника), але й по ключовим словам та авторам).
  7. Система має функцію запису обраних колекцій (збірників) на СD-rom (система працює безпосередньо з СD на кожному комп'ютері, не потребуючи установки додаткового програмного забезпечення).
  8. Система є досить простою (порівняльно з аналогами) і не потребує великих системних вимог. Система є стандартною і може забезпечувати передачу / прийом електронних колекцій до інших систем-аналогів.
  9. Система може використовуватися не тільки для організації електронних версій наукових збірників, але й для організації великих масивів електронних документів різних форматів (наприклад, навчально-методичних матеріалів, видань ОРІДУ, тощо).


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©