Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ukr eng карта сайту
Управління самоврядування Газета "Академія"

Новини

Слухачі та студенти інституту взяли участь у Всеукраїнському дебат-турнірі «Кубок Одеси»

2-3 грудня на базі ОРІДУ НАДУ при Президентові України відбувся Всеукраїнський дебат-турнір «Кубок Одеси ? 2017». У змаганнях взяли участь слухачі та студенти інституту: Альона Прищак, Владислав Омельченко та Анастасія Устянська. Захід, організований Odessa Debate Union, є рольовим інтелектуальним змаганням, у якому взяли участь понад 300 школярів, студентів та випускників з різних регіонів України. В ході дебатів учасники обговорювали актуальні економічні, політичні, та соціальні питання. мали можливість відточити свої навички переконання засобами слова, критичного мислення, прийняття рішень тощо. Адже, за підсумками Світового економічного форуму в Давосі, до 2020 року саме такі навички визначені ключовими для побудови успішної кар’єри!

01 грудня 2017 року активісти студентського самоврядування відвідали Сareer forum «Успішна молодь - успішна країна» в Impact Hub Odessa.

Цей форум був справжнім майданчиком для конструктивної дискусії між рекрутерами, студентами та представниками влади щодо працевлаштування випускників та розвитку у молоді необхідних навичок. На заході були пристутні декан факультету менеджменту та бізнес-технологій Юлія Віталіївна Євстюніна та представники відділу комунікацій інституту.

Студенти інституту взяли участь в міжнародному проекті «Journey to Acceptance»

У період з 17 по 28 листопада студенти інституту Дар’я Сусліна, Влад Пилипенко та Анастасія Дьоміна взяли участь в міжнародному проекті «Journey to Acceptance». Цей проект став продовженням тренінгу тренерів, який відбувся у вересні 2017 в Польщі. Цього разу в молодіжному обміні, який приходив в Одесі, взяли участь 43 особи із України, Словенії, Польщі, Грузії, Македонії, Вірменії, Італії та Росії. Проект надав можливість учасникам дізнатись про проблеми боротьби з дискримінацією, стереотипами та насильницькими явищами, спричиненими упередженнями. Змістом роботи на цьому етапі молодіжного обміну стала організація і проведення заходів, пов'язаних з антидискримінаційною темою: учасники брали інтерв'ю у місцевих жителів, робили флешмоби у центрі міста, графіті на пляжі тощо.

З 16 по 19 листопада 2017 року

Більше 100 студентів факультету менеджменту та бізнес-технологій і слухачів факультету публічного управління та адміністрування здійснили подорож до чарівного міста Львову. Поїздку було організовано за ініціативою активу студентського самоврядування. Нас вразили історичний центр міста та шедеври епохи бароко. Доброзичливі городяни, колоритні паби, оригінальні пивоварні та кав'ярні, оперний театр і багато іншого назавжди залишаться у серцях студентів. Ми були вражені відсутністю столових приборів у ресторації «Реберня під Арсеналом», але покуштувавши їх фірмові страви – ми зрозуміли, що це було доречно. Гуляючи вулицями міста, ми розуміли, що це - музей. Найбільша кількість селфі була зроблена на висоті 65 метрів в резиденції Львівської міської ради - ратуші. У нашій пам'яті також назавжди залишаться архітектурні пам'ятники минулого століття і брущатка замість асфальту. Ми сподіваємося, що в наступному році ми знову повернемося сюди і поринемо в атмосферу минулого століття. Львів – це місто мрії!09 листопада 2017 року

Актив студентського самоврядування факультету менеджменту та бізнес-технологій організував святкову вечірку приурочену до днів факультетів менеджменту та бізнес-технологій і публічного управління та адміністрування. Це була атмосфера яскравих емоцій та вражень. Нам було дуже приємно, що більше 30 працівників та викладачів провели цей час разом з нами. Студенти та слухачі підготували розважальну програму в кінці якої усі присутні аплодували стоячи. Кульмінацією вечірки стало урочисте задування свічок на тортах деканами факультетів. Ми вдячні кожному, хто приклав зусилля для реалізації вже звичного студентського проекту.Студенти інституту взяли участь у тематичній зустрічі з питань профілактики ВІЛ та СНІДу

1 листопада 2017 року студенти факультету менеджменту та бізнес-технологій взяли участь у тематичній зустрічі з питань профілактики ВІЛ та СНІДу. Зустріч провели представники Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України: Кучеренко Л.Р. – лікар-інфекціоніст вищої категорії, лікар «Клініки, дружньої до молоді» та Волошина Т.Г. – голова Київської районної організації. В ході заходу студенти отримали необхідну інформації щодо способів запобігання поширенню хвороби та можливостей отримання діагностичної і консультативної допомоги. Також зацікавила студентів інформація про волонтерську діяльність Товариства Червоного Хреста України.Дар’я Сусліна взяла участь у міжнародному проекті «Journey to acceptance» в м.Гданськ (Польща)

З 12 по 20 вересня 2017 року студентка третього курсу факультету менеджменту та бізнес-технологій Дар’я Сусліна взяла участь у міжнародному проекті «Journey to acceptance», який відбувся в м. Гданськ (Польща). Проект, організований Інститутом Фонду соціально-економічного балансу, є відповіддю на збільшення ксенофобських і расистських настроїв в Європі. Протягом навчання учасники проекту опанували такі методи роботи з молоддю, як: драма, моделювальні ігри, робота з відео та різні методи групової роботи.Відбулася Конференція студентського самоврядування інституту та вибори нового складу правління

27-28 вересня 2017 року в інституті відбулася Конференція студентського самоврядування інституту. В ході заходу було розглянуто звіт голови Андрія Різова про діяльність студентського самоврядування за 2016 – 2017 навчальний рік. Також учасникам заходу презентували власні передвиборчі програми кандидати для обрання на посади: голови студентського самоврядування інституту – Єлизавета Літінська та Денис Тешку, голови студентського самоврядування факультету менеджменту та бізнес-технологій – Вероніка Федорчук та Іван Стоянов.Квест «Перша миля» для першокурсників

12 вересня 2017 року в інституті проведено традиційний квест для студентів першого курсу - «Перша миля». Такий захід є традиційним посвяченням у студенти для першокурсників. Цього року квест присвячено Дню фізичної культури і спорту України, а також 22-річчю ОРІДУ НАДУ при Президентові України. В ході веселих змагань та конкурсів на території парка Перемоги першокурсники мали можливість краще познайомитись між собою та студентами старших курсів інституту, а також відчути командний дух. Продовжився захід в аудиторії інституту, де команди готували святкові плакати з привітаннями інституту, а також весело презентували їх. Підсумком заходу стало нагородження переможців та привітання всіх учасників від студентського самоврядування та керівництва факультету менеджменту та бізнес-технологій.Участь представників інституту в форумі «Бізнес – молодь: ефект WOW від співпраці»

19 вересня 2017 року голова студентського самоврядування інституту Андрій Різов та голова студентського самоврядування факультету менеджменту та бізнес-технологій Віктор Тусик взяли участь у Форумі «Бізнес – молодь: ефект WOW від співпраці». Захід в Одесі став другим із серії регіональних форумів, проведених в рамках ініціативи “Українського Пакту заради молоді-2020”. Його метою стало налагодження діалогу між компаніями та активною молоддю, сприяння створенню нових програм практики, стажування та першої роботи. Захід відбувся в Impact Hub Odessa за участю студентської молоді та провідних компаній – роботодавців Одещини.

Представники Патрульної поліції України презентували студентам можливості працевлаштування

3 квітня 2017 року студенти факультету менеджменту зустрілися з представниками Патрульної поліції України, в ході якої ознайомилися з можливостями та перспективами працевлаштування та проходження служби.


Тематична зустріч з питань профілактики ВІЛ та СНІДУ

28 березня 2017 року Студентське самоврядування факультету менеджменту спільно з представниками Одеського національного медичного університету провели тематичну зустріч, присвячену питанням профілактики ВІЛ та СНІДУ.


Семінар «Активні громадяни» за участі студентів факультету менеджменту та БФ «Молода громада»

26 березня 2017 року Студентське самоврядування факультету менеджменту на базі інституту спільно з Благодійним фондом «Молода громада» провели семінар «Активні громадяни» в рамках відповідної програми Британської Ради в Україні. Мета програми – сприяти соціальним змінам і розвитку локальних громад шляхом надання знань та навичок побудови безконфліктного діалогу, а також підтримки проектів соціальної дії в громадах.

Весняний благоустрій території інституту

21 березня 2017 року студенти факультету менеджменту зустріли перші теплі весняні дні та долучилися до сезонного благоустрою території інституту.
Зустріч декана факультету менеджменту Ю.В. Євстюніної з активом студентського самоврядування Університету Александру Іоан Куза (м. Ясси, Румунія)

01 лютого 2017 року декан факультету менеджменту Ю.В. Євстюніна в рамках робочого візиту в Університет Александру Іоан Куза (м. Ясси, Румунія) зустрілася з активістами студентської ліги факультету економіки та бізнес адміністрування, де презентувала румунським студентам діяльність студентського самоврядування в ОРІДУ НАДУ при Президентові України. У свою чергу віце-голова студентської ліги Магдалена Флоря розповіла про роботу своєї організації, питання які вона вирішує, процедуру обрання її керівництва, студентські проекти. В ході зустрічі було досягнуто домовленості щодо налагодження співробітництва між студентами закладів – партнерів, зокрема участі в міжнародних конференціях, які відбуватимуться у Яссах та Одесі, спільної участі в міжнародних проектах та інші напрямки співробітництва.Візит слухачів до військового госпіталю №411

16 грудня 2016 року, напередодні Дня святого Миколая, слухачі першого курсу денної форми навчання факультету державного управління відвідали військовий госпіталь №411 та передали воїнам АТО каву та невеличкі солодкі подаруночки. Також було передано листівки від дітей Михайлівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Саратського району з побажаннями про одужання та словами подяки за їх мужність і героїзм. У госпіталі слухачів з радістю зустріли воїни та були приємно вражені.Візит представників студентського та слухацького самоврядування інституту до Одеської міської ради

7 грудня 2016 року відбувся візит представників студентського та слухацького самоврядування інституту на чолі з представниками інституту до Одеської міської ради, присвячений Дню місцевого самоврядування.
Четвертий рік поспіль представники інституту беруть участь у заходах Одеської міської ради, присвячених Дню місцевого самоврядування.
Так, студент факультету менеджменту 3 курсу, голова студентського самоврядування інституту Різов Андрій разом з представниками інституту взяли участь у зустрічі з посадовими особами місцевого самоврядування Одеської міської ради з метою поглиблення знань щодо реалізації положень Конституції України, чинного законодавства, указів Президента України, які формують основні орієнтири розвитку державності в Україні.


Виїзд до Михайлівської школи-інтернату Саратського району Одеської області

6 грудня 2016 року, в рамках шефської допомоги, студенти, слухачі та співробітники інституту здійснили виїзд до Михайлівської школи-інтернату Саратського району Одеської області. Хочемо відзначити, що підготовка до виїзду розпочалась ще в жовтні 2016 року з випічки солодощів, організації благодійного аукціону, проведення осіннього ярмарку, закупівлі подарунків та багато іншого. Проведення благодійної акції стало можливим завдяки роботі: Віктора Тусика, Анни Драч, Марини Рогожкиної, Анни Стоянової, Анастасії Хрисової, Яни Михайлової, Дар’ї Сусліної, Анастасії Горяшко, Вікторїї Павлішиної, Андрія Різова, Артема Єрьоміна, Костянтина Господаря, Дмитра Беловолова, Кирила Сорокіна, Анастасії Демін, Анастасії Гоцуленко, Миколи Водзінського, Андрія Івка, Маргарити Кочетової, Олексія Малишенка, Руслана Слободіна та інш. Окремо хочеться відзначити допомогу Владислава Пилипенка, який організував виступ представників FotoHub з шоу «Цікава наука». Дякуємо всім, хто долучився до організації свята дітям та подарував їм незабутні моменти життя.!!!


Подорож до Львова

З 24 по 27 листопада 2016 року студенти факультету менеджменту спільно зі слухачами факультету державного управління здійснили подорож до Львова. Під час екскурсії по Львову відвідали площу Ринок, де знаходиться міська ратуша; милувалися архітектурою будинків, які входять до спадщини ЮНЕСКО; зазирнули до підземного світу Львова, куди входять найдовші та найстаріші підземелля міста. У ході екскурсії піднялись на Замкову гору – найвищу точку міста. Відвідали державних історико-культорний музей – заповідник «Личаківський цвинтар», де встановлено близько 500 скульптур та рельєфів початку XVI століття і на якому поховані: видатний письменник Іван Франко, легендарна оперна співачка Соломія Крушельницька та інші видатні діячі культури. Останні заховання відбулися в 2014 році, на Алеї Героїв похований активіст Євромайдану Юрій Вербицький, а на Полі почесних поховань – генерал-майор Сергій Кульчицький, який загинув у Слов’янську. Ця поїздка залишила у студентів незабутні враження та мрії повернутися до казкового міста Львова!


Участь у тренінгах ILead

26 листопада 2016 року у місті Львові пройшли тренінги ILead, в яких взяли участь голова студентського самоврядування інституту – Різов Андрій, заступник голови студентського самоврядування інституту – голова факультету менеджменту Тусик Віктор та представник PR-сектору – Єрьомін Артем. Завдяки роботі досвідчених тренерів представники студентського самоврядування інституту розширили свої знання в напрямках:

- як стати лідером;
- як правильно поставити собі цілі, та які додаткові знання та вміння їм необхідні для їх досягнення;
- де найкраще навчати складати проекти та як його реалізувати, тощо.

То ж бажаємо успіхів нашим молодим та амбітним управлінцям, під керівництвом яких пройшов вже не один вдалий та яскравий захід!


Святкування Дня факультетів менеджменту та державного управління

4 листопада 2016 року відбулось святкування Дня факультетів менеджменту і державного управління. Вже другій рік поспіль захід проводиться спільно, що дає можливість додаткового згуртувати колектив студентів та слухачів інституту. Святкування Дня факультетів менеджменту і державного управління складалося із двох частин: офіційної, що проходила в актовій залі інституту, а також неформальної – в нічному клубі «Atlantic». Актив студентського самоврядування інституту протягом тривалого часу займався підготовкою неймовірно яскравої концертної програми, в якій були задіяні талановиті студенти та слухачі: Андрій Різов, Катерина Советченкова, Юлія Манойлова, Владислав Кущенко, Олексій Малишенко, Артем Єрьомін, Роман Кудінов, Євген Задорожний, Тетяна Лівчук та інші. Незабутнім подарунком для присутніх став святковий торт, а честь задути свічки та загадати бажання, дісталося деканам факультетів – Е.В. Мамонтовій та Ю.В. Євстюніній. Приємно зазначити, що з кожним роком до святкування Дня факультетів долучається все більша кількість випускників. що є свідченням дружніх стосунків між різними поколіннями наших студентів та гарних взаємин з професорсько-викладацьким складом інституту.


Відбулося сезоне прибирання паркової території інституту

3 листопада слухачі денної форми навчання факультету «Державне управління» взяли участь в сезонному прибиранні паркової частини території інституту. Завдяки завзятій та дружній праці слухачі за півгодини прибрали територію біля інституту від листя та гілок. Всі попрацювали на славу та отримали задоволення від отриманого результату тому, що як казав В.Сухомлинський: «Праця – це одне з найчистіших і найшляхетніших джерел емоційного стану, радості діяння, творення. Думка, що народжена, збуджена, витончена в праці, стає радісною, оптимістичною».Загальні збори гуртожитку та вибори старости гуртожитку

2 листопада було проведено загальні збори гуртожитку. Під час заходу було розглянуто низку питань організаційного характеру, питання щодо проживання і правила безпеки в гуртожитку. Також на зборах було розглянуто питання обрання заступника голови студентського самоврядування інституту – старости гуртожитку. За результатами голосування членів загальних зборів гуртожитку старостою гуртожитку обрано студента 4 курсу факультету менеджменту Коренчука Едуарда, з чим ми його вітаємо і бажаємо успіхів на цій посаді!!!Екскурсія в «Центр культури вина Шабо»

23 жовтня 2016 року для студентів и слухачів інституту була організована екскурсія в «Центр культури вина Шабо». Найактивніші слухачі та студенти мали змогу долучитися до туру вихідного дня та добре провести час з друзями у компанії гостинних представників музею Шабо, познайомитися з історією вина і самобутністю терруара Шабо. Адже саме тут все дихає історією, тут все надихає сучасністю: чудові старовинні об'єкти - двохсотрічні Королівський, Хересний, двох'ярусний підвали, підземні винні сховища та ін.,.
Дякуємо за таку можливість !

Благодійний ярмарок «Одеські викрутаси»

19 жовтня в інституті відбувся благодійний ярмарок «Одеські викрутаси». Захід підготовлено студентами, слухачами, співробітниками та випускниками інституту і спрямований на збір коштів для надання благодійної допомоги вихованцям Михайлівської школи-інтернату Саратського району Одеської області. Проведення благодійної ярмарки стало можливим завдяки роботі: Віктора Тусика, Артема Єрьоміна, Миколи Водзінського, Володимира Горбатюка, Анни Драч, Марини Рогожкиної, Анни Стоянової, Анастасії Хрисової, Яни Михайлової, Дар’ї Сусліної, Анастасії Горяшко, Вікторїї Павлішиної, Андрія Різова, Костянтина Господаря, Дмитра Беловолова, Кирила Сорокіна, Анастасії Демін, Анастасії Гоцуленко, Андрія Івка, Маргарити Кочетової, Олексія Малишенка, Руслана Слободіна та інш.
29 вересня 2016 року відбувся турнір з волейболу в якому взяли участь слухачі та студенти інституту

29 вересня 2016 року в інституті відбувся турнір з волейболу в якому взяли участь слухачі та студенти різних курсів. В турнірі приймали участь 4 команди, які за результатами гри посіли наступні місця:
1 місце – команда 3 курсу факультету менеджменту;
2 місце - команда 1 курсу факультету менеджменту;
3 місце - команда 2 курсу факультету менеджменту;
4 місце – збірна команда факультету державного управління. Переможці турніру були нагороджені медалями та кубком. Неймовірно цікавою була гра, велику роль зіграла підтримка вболівальників. Також є цікава особливість про те, що цей кубок кожен рік по традиції передають переможцям, тому вперед до нових звершень!Cлухачі факультету державного управління 1-го року денної форми навчання провели вибори старости курсу.

27 вересня відбулися вибори старости курсу факультету державного управління 1-го року денної форми навчання. Під час виборів були присутніми декан факультету державного управління Мамонтова Елла Вікторівна, заступник декана факультету державного управління Куспляк Ігор Сергійович, головний спеціаліст деканату Хаджірадєва Натілія Вікторівна та голова слухацького самоврядування Рогульський Олег Іванович. Заступник декана факультету державного управління Куспляк Ігор Сергійович ознайомив слухачів 1-го року денної форми навчання із процедурою виборів та запропонував старостам груп висунути кандидатів. Старости груп запропонували кандидатів: Болотова Романа, Задорожного Володимира, Скрипку Єлізавету, а також самовисуванцем став Незгодюк Вадим. Більшістю голосів перемогу отримав Болотов Роман. Декан факультету державного управління Мамонтова Елла Вікторівна привітала переможця та побажала плідної праці на посаді старости курсу.
Загальні збори студентів інституту

21 вересня 2016 року відбулися загальні збори студентів інституту, на яких було розглянуто важливі питання діяльності студентського самоврядування. На зборах було затверджено Положення про студентське самоврядування Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Також на загальних зборах студенти розглянули питання про обрання голови та заступника голови студентського самоврядування. У передвиборчій кампанії взяли учать 4 кандидати: на посаду голови студентського самоврядування – студент 3 курсу Різов А.Б. та студент 2 курсу Пилипенко В.К.; на посаду заступника голови студентського самоврядування – студентка 3 курсу Цвігун О.О. та студент 2 курсу Тусик В.Б. Кандидати презентували присутнім свої передвиборчі програми. Шляхом таємного голосування більшістю голосів головою студентського самоврядування обрано Різова Андрія, заступником голови студентського самоврядування –Тусика Віктора. Секретарем обрано студентку 3 курсу Трофименко Анастасію. Вітаємо новообраний актив студентського самоврядування, бажаємо плідної праці та успіхів!

Тренінг «Зустріч» для першокурсників факультету менеджменту

7 та 8 вересня 2016 року в рамках заходів з адаптації першокурсників факультету менеджменту було проведено тренінг «Зустріч». Такий захід став доброю традицією факультету. В ході виконання цікавих вправ та змагань студенти першого курси мали можливість ближче познайомитись та поспілкуватись з однокурсниками. Автор і організатор тренінгу – доцент кафедри інформаційних технологій та систем управління Бекетова Олена Анатоліївна.

Студенти та співробітники інституту взяли участь у святкуванні 15-річчя Одеського ансамблю грузинського танцю «Сакартвело»

20 травня 2016 року студенти та співробітники інституту були запрошені в Український академічний театр на святковий концерт присвячений 15-річчю ансамблю грузинського танцю «Сакартвело», та мали змогу привітати талановитий колектив з ювілеєм. Душа народу криється в його культурі: народних традиціях, піснях, танцях. Ось уже 15 років душу грузинського народу розкриває перед глядачами одеський ансамбль грузинського танцю «Сакартвело». Сакартвело - значить Грузія. Ансамбль грузинського танцю був створений 26 травня 2001 року. Створили його випускники хореографічного відділення культ-просвіт училища і Театрального інституту м. Тбілісі - Акакій і Ірма Якобішвілі. Ансамбль блискуче виступав на всіх сценах Одеси, підкорив багато міст України і Європи. Неодноразовий лауреат 1-го ступеня конкурсу «Таланти твої Україно» і численний учасник різних фестивалів.

Зустріч з Олексієм Толкачовим в рамках Всеукраїнського туру «Революція світогляду»

24 травня 2016 року в рамках Всеукраїнського туру «Революція світогляду» в стінах Одеського регіонального інституту державного управління пройшла зустріч з Олексієм Толкачовим, автором книги «Омріяна Україна», футурологом, громадським діячем та кінопродюсером. Презентація книг проходила у руслі практичних порад по саморозвитку та зміні вектору мислення. Оратор зумів донести до учасників презентації важливість особистого вкладу у розвиток країни, що починається з кожного персонально. Концепція «любові та творчого ставлення» у вирішенні проблем суспільної свідомості знайшла відгук серед студентів та слухачів ОРІДУ. Інститут підтримує прагнення змін на краще, через трансформацію свідомості, як запоруку успішного майбутнього нашої держави.

Святкування Всесвітнього дня вишиванки

За доброю традицією 19 травня слухачі, студенти та працівники інституту долучились до святкування дня вишиванки. Основна мета заходу — це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Саме ж свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку — одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання. Разом із тим, така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. Люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Спортивне свято присвячене 71-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі

Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України 19 травня 2016 року традиційно провів спортивне свято, присвячене 71-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі. В спортивних змаганнях прийняло участь біль ніж 30 студентів та слухачів інституту. Учасників заходу підтримували працівники інституту, перший заступник директора інституту Попов М.П., викладачі фізичної культури, майстри спорту Діуца І.В. і Масунов Л.І. та декан факультету менеджменту Євстюніна Ю.В.. Різноманітні завдання та випробування перевіряли фізичну підготовку хлопців та дівчат. Свято пройшло дуже весело та позитивно вплинуло на згуртованість студентів і слухачів інституту. Після підведення підсумків переможців нагородили пам’ятними дипломами та медалями.

Презентація виставки Івана Марчука «Генотип вольності»

18 травня 2016 року студенти факультету менеджменту разом з завідувачем сектору організаційної та виховної роботи Т.О. Фольгіною відвідали презентацію виставки Івана Марчука«Генотип вольності»в Одеському художньому музеї. Студенти отримали можливість не тільки познайомитись з народним художником України, лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка, членом Золотої гільдії Римської академії сучасного мистецтва, а й поринути у світ живопису і творчої натхненності. Презентація супроводжувалась виконанням живої класичної музики, що створювало особливу атмосферу. До уваги присутніх було представлено близько сімдесяти полотен з шести авторських циклів феноменально широкого творчого діапазону. Відповідно до рейтингу британської газети «DailyTelegraph», ім'я художника увійшло в список сотні геніїв сучасності створюють багатовимірний образ світу і, випереджаючи час, що визначають напрямки і перспективи розвитку постіндустріальної цивілізації.

Зустріч з Першим заступником Міністра освіти і науки України

21 грудня 2015 року відбулась зустріч Першого заступника Міністра освіти і науки України Совсун Інни Романівни з органами студентського самоврядування усіх вищих навчальних закладів України (згідно листа Міністерства освіти і науки від 11.12.2015 №1/9-596). У зустрічі взяв участь засупник голови Ради студентського самоврядування Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Різов Андрій Борисович. Захід відбувся у конференц-залі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». Під час зустрічі обговорювались ряд важливих питань щодо функціонування студентського самоврядування, в тому числі його ролі у вдосконаленні організації навчального процесу та дотримання прав студентів на вибіркові дисципліни. Такі заходи показують, що в державі почалися зміни у системі вищої освіти, Міністерство освіти і науки покладає великі надії на студентів, студентське самоврядування, студентські спілки та організації по всій країні, тому що майбутнє кожної людини і, особливо, студентів зараз лежить в наших руках. Ми як нове поління з новими поглядами, революційними ідеями можемо змінювати, вдосконалювати, розвивати і вирішувати важливі питання. У своїй промові перший заступник Міністра освіти і науки України Інна Романівна Совсун зазначила: «Головне не те що було і що ви робите зараз, головне те, що ви залишите після себе наступним поколінням…». Гасло та мета студентського самоврядування ОРІДУ – «не зупинятися на маленьких результатах і робити все можливе, щоб розвивати, вдосконалювати та покращувати всі умови студентського життя і навчального процесу».    Конкурс «Краща кімната гуртожитку»
Відповідно до розпорядження декана факультету менеджменту в період з 1 по 10 грудня 2015 року пройшов традиційний конкурс «Краща кімната гуртожитку». В рамках конкурсу організаційним комітетом у складі декана факультету менеджменту Євстюніної Ю.В., завідувача сектору організаційної та виховної роботи Фольгіної Т.О., завідувача гуртожитку Кобернік О.І., старости 2 поверху Ковальського Д.Є. проведено огляд студентських кімнат та визначено переможців у категоріях «Блок» та «Кімната». Кімнати перевіряли за критеріями: санітарний стан; художньо-естетичне оформлення; обладнання та устрій кімнати; умови для забезпечення навчання; стан збереження майна; дотримання правил внутрішнього розпорядку.
За підсумками конкурсу перемогу здобули: мешканці блоку № 411 та мешканці кімнати № 603б. Особливо відзначили також блоки № 508, 608, 308, а також кімнати № 311а, 306б, 310а, 405а, 409б, 509а, 510а, 511б, 601, 602б, 609б.
10 грудня 2015 року відбулася зустріч за участю організаційного комітету конкурсу та студентів, які мешкають в гуртожитку інституту. В ході зустрічі переможців конкурсу «Краща кімната гуртожитку» привітали та відзначили призами.
Організатори конкурсу висловлюють щиру подяку студентам та їх батькам за створення та збереження комфортних умов проживання в гуртожитку.
    Круглий стіл в Одеській міській раді
З нагоди Дня місцевого самоврядування 3 грудня 2015 року в Одеській міській раді відбувся круглий стіл з теми «Чи можливо реалізувати європейські стандарти місцевого самоврядування в Одесі?» за участю молодих службовців органів місцевого самоврядування. В круглому столі взяли участь декан факультету менеджменту, к.п.н. Євстюніна Ю.В. та голова Ради студентського самоврядування, студентка 2 курсу за напрямом «Менеджмент» Івахненко О.О.
В ході виступу Олександра Івахненко наголосила на важливості професійної підготовки майбутніх менеджерів для органів публічної влади, а також ознайомила присутніх з можливостями такої підготовки в ОРІДУ НАДУ при Президентові України.
    Міжнародний день студентів
Міжнародний день студентів 17 листопада 2015 року студенти факультету менеджменту відзначили отриманням студентських квитків. Цього року студентам інституту вперше було видано студентський квиток – банківська картка. Декан факультету менеджменту Євстюніна Ю.В. привітала присутніх та побажала успіхів у новому статусі.
    Участь у благодійній акції «Здай кров заради життя»
В рамках співпраці студентського самоврядування інституту з Молодіжною радою при Одеському міському голові 6 листопада 2015 року відбулася зустріч, присвячена акції «Здай кров заради життя». В ході зустрічі студенти факультету менеджменту зустрілися з фахівцями медичної галузі, дізналися про умови участі в акції, а також отримали цікаву інформацію про донорство крові.
    Екскурсія «Бібліотека – студенту» для першокурсників факультету менеджменту
З метою адаптації першокурсників до умов навчання в інституті 6 листопада 2015 року була проведена екскурсія «Бібліотека – студенту». В ході екскурсії студенти першого курсу факультет менеджменту відвідали бібліотеку інституту, ознайомилися з можливостями читальної зали та електронної читальної зали.
    Обрано склад Ради студентського самоврядування факультету менеджменту
4 листопада 2015 року відбулася загальна делегатська звітно-виборча конференція студентського самоврядування факультету менеджменту. В ході конференції шляхом голосування обрано новий склад Ради студентського самоврядування:
- заступник голови Ради – Різов Андрій, 2 курс;
- секретар Ради – Пилипенко Владислав, 1 курс;
- голова комісії з моніторингу навчального процесу – Павлішина Вікторія, 1 курс;
- голова комісії з науково-дослідної діяльності, міжнародних і міжвузівських зв’язків – Гончарова Вікторія, 3 курс;
- голова комісії з культурно-просвітницької роботи – Цвігун Олександра, 2 курс;
- голова комісії зі спортивно-масової роботи – Вінтоняк Михайло, 2 курс;
- голова PR-вкомісії - Александрочкіна Поліна, 3 курс.    Обрано голову Ради студентського самоврядування факультету менеджменту
20 жовтня 2015 року відбулася загальна делегатська звітно-виборча конференція студентського самоврядування факультету менеджменту. В ході конференції виступив голова ради студентського самоврядування Славінський А.В., який прозвітував про діяльність ради за 2014-2015 навчальний рік. Також було розглянуто питання про обрання голови Ради студентського самоврядування. У передвиборчій кампанії взяли участь 2 кандидати: студентки другого курсу Івахнено О. та Советченкова К. Більшістю голосів головою ради студентського самоврядування обрано Олександру Івахненко.
    14 жовтня 2015 року в рамках святкування Дня захисника України та Дня Українського козацтва студенти та слухачі інституту відвідали Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька. Святковий захід організовано кафедрою української та іноземних мов. Група студентів та слухачів інституту спільно з деканом факультету менеджменту Ю.В. Євстюніной, завідувачем кафедри Н.М. Колісніченко та доцентом кафедри Г.Г. Стойковою відвідали народну оперу «Запорожець за Дунаєм».   3 вересня 2015 року в рамках програми адаптації студентів першого курсу напряму "Менеджмент" було проведено міні-тренінг «Зустріч». 3 вересня 2015 року в рамках програми адаптації студентів першого курсу напряму "Менеджмент" було проведено міні-тренінг «Зустріч». У рамках заходу першокурсники взяли участь у низці справ та змагань, активно спілкувалися з однокурсниками та здобули цікавий досвід у діалогах та асоціаціях. Організатором та керівником заходу виступила доцент кафедри інформаційних технологій та систем управління Олена Анатоліївна Бекетова.
фотогалерея

   1 вересня 2015 року студенти першого курсу напряму "Менеджмент" відвідали Одеський національний академічний театр опери та балету.
1 вересня 2015 року студенти першого курсу напряму "Менеджмент" відвідали Одеський національний академічний театр опери та балету. Першокурсники познайомилися з одним із найчарівніших куточків міста та відвідали концерт, присвячений Дню народження Одеси.

   26 травня 2015 року в актовій залі студенти інституту прийняли участь у святкуванні Дня незалежності Грузії.
фотогалерея детальніше

   26 травня студенти факультету менеджменту прийняли участь в Дні поезії в ОРІДУ НАДУ при Президентові України. День поезії у стінах нашого інституту - це вже добра багаторічна традиція. Кожного травня, наприкінці навчального року викладачі, слухачі та студенти збираються у читальній залі інституту та декламують свої улюблені вірші на англійській, німецькій та української мові. Також за доброю традицією директор інституту М.М. Іжа бере участь у цьому заході та декламує англійською мовою поетичні твори та їх переклад.
фотогалерея

   28 травня в інституті відбувся турнір з гри «Що?Де?Коли?», присвячений Дню Європи, який є турніром, який організовується і проводиться Асоціаціями молодих вчених Харківського, Дніпропетровського, Львівського та Одеського регіональних інститутів державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. В турнірі взяли участь команди студентів, слухачів факультетів підготовки магістрів державного управління, аспірантів та випускників.
фотогалерея

   21 травня студенти інституту прийняли участь у краєзнавчому квесті «Одеса: проблема визначення дати заснування» який провели викладачі кафедри державного управління і місцевого самоврядування. Одесити повертаються до витоків історичної пам'яті - цього року урочисто відзначили 600-річний ювілей від першої писемної згадки про місто, що протягом історичного розвитку неодноразово змінювало назви, але залишалося важливим торговельно-портовим центром на Чорному морі.
фотогалерея
Українсько-грузинський благодійний захід «Грузія і Україна – друзі назавжди!»

    6 травня 2015 року у приміщенні Херсонського музичного училища за ініціативи грузинського культурно-освітнього центру «Іверія» (Одеса), грузинської недільної школи в Одесі «Ана-Бана» та Чорноморського жіночого клубу при підтримці Консульства Грузії у м. Одесі, голови Херсонського грузинського національно-культурного об’єднання «Ілорі» Еліко Маркелія та голови Херсонської міської ради Володимира Миколаєнко відбувся українсько-грузинський благодійний захід «Грузія і Україна – друзі назавжди!». Не дивлячись на те, що у нас немає спільного кордону між Україною і Грузією – ми наче дві сім’ї, які живуть «межа в межу» і дружать сім’ями вже не одне покоління!
фотогалерея детальніше

18 травня 2015
18 травня проведені загальні збори студентів денної форми навчання факультету менеджменту, які мешкають у гуртожитку.
В роботі зборів приймають участь декан факультету менеджменту Яценко В.А., в.о. завідуючої гуртожитку Кобернік О.І. та студенти денної форми навчання факультету менеджменту. Були обговорені нагальні питання підтримання порядку, дисципліни, користування електричними та сантехнічними приладами, техніки безпеки та правильної поведінки в умовах сьогодення.
фотогалерея


17 - 18 травня 2015
17 та 18 травня в Одесі вже вдев’яте пройшли Інтелектуальні війни під егідою Всесвітого молодіжного руху "Гілель". В цих змаганнях взяли участь студенти факультету менеджменту Андрій Славінський (2 курс) та Катерина Траченко (1 курс).
Програма включала в себе змагання по Що?Де?Коли?, Своїй Грі та Брейн-рингу.
Також, додатково було змога прийняти участь у турнірі з карткової гри "Мафія" та по шахам.
Усього прийняло участь 18 команд, серед яких були команди з усієї України, Росії, Молдови та Ізраїлю. Окремо варто зазначити, що навіть мала змогу приїхати команда з Донецьку, що заслуговувало особливої поваги.
Команди, в якій прийняли участь наші студенти, зайняла 5-е місяце у Що?Де?Коли?, 2-е у Своїй Грі та 3-е у Брейн Рингу. За суммою балів по усіх трьох іграх команда посіла почесне друге місце.
фотогалерея


16 травня 2015
16 травня 2015 року в Одеському регіональному інституті державного управління відбулась церемонія вручення сертифікатів випускникам «Школи майбутнього менеджера» - безкоштовної освітньої програми для школярів 8-11 класів.
«Школа майбутнього менеджера» - це унікальний шанс для школярів: навчаючись у школі, поринути у світ бізнесу, зустрітися з цікавими людьми та розробити власний бізнес-проект, обрати майбутню дуже цікаву та корисну професію.
На протязі шести місяців близько 50 учасників приймали участь в майстер-класах, практикумах, та ділових іграх на теми: «Тайм менеджмент», «Бізнес-планування», «Інформаційні технології в менеджменті», «Проектний менеджмент», «Новітні тенденції в менеджменті. Іноземна мова професійного спрямування», «Універсальність бюджетування для менеджера» та ін.
Сертифікати вручали декан факультету менеджменту Володимир Архипович Яценко та завідувач кафедри менеджменту організацій професор Світлана Анатоліївна Яроміч. Також у подарунок, школярі які найкраще себе зарекомендували отримали наукові видання, автором яких являється Світлана Анатоліївна.
На урочистому закритті були присутні викладачі кафедри менеджменту організацій Марина В’ячеславівна Томашевська та Сергій Ігорович Майданюк.
Учасники безкоштовної освітньої програми подякували керівництво за поширення системних, управлінських і економічних знань серед учнів, розширення доступу до освітніх послуг та залучення талановитої молоді в бізнес середовище.
фотогалерея


14 травня 2015
14 травня студенти денної форми навчання факультету менеджменту інституту прийняли участь у відкритті виставки вишитих ікон, яка розміщена у фойє другого поверху інституту.
фотогалерея


30 квітня 2015
Студенти інституту прийняли участь у благодійному фестивалі мистецтв «Пасхальні зустрічі» в приміщенні Золотого залу Одеського літературного музею. Була організована зустріч-презентація повісті «І прийшов я від Заволжя да Дніпра» виданою Одеською обласною Радою присвяченою 70-річчю Великої Перемоги.


28 квітня 2015
Студенти інституту прийняли участь у музикально-поетичній зустрічі із захисниками Вітчизни «Солдати миру», який пройшов у військово-медичному клінічному центрі Південного регіону.
фотогалерея


27 квітня 2015
У будівлі Одеської обласної державної адміністрації начальник управління у справах молоді та спорту Яцеленко Андрій Анатолійович провів засідання, в якому прийняли участь молодіжна організація "Light" та голови Рад студентського самоврядування деяких ВНЗ. Було запрошено тільки тих представників навчальних закладів, які встигли проявити себе як вдалі організатори, та є спроможні до співпраці с органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями. Серед запрошених був голова Ради студентського самоврядування ОРІДУ НАДУ Славінський Андрій.
детальніше


23 квітня 2015 року відбулася присвячена 20-річчю створення ОРІДУ НАДУ при Президентові України ХVІ Всеукраїнська щорічна студентська науково-практична конференція за міжнародною участю: «Сучасний менеджмент: моделі, стратегії, технології»
Цього року в конференції прийняли участь 112 осіб, з них 30 - студенти інших вищих навчальних закладів України та 2 учасники з закордону. Конференція проходила в 2 етапи: пленарне засідання та робота у 5-ти секціях. Відкрив пленарне засідання перший заступник директора, кандидат наук з державного управління, доцент Микола Петрович Попов. Він привітав учасників конференції з початком роботи та наголосив, що зараз нашій державі потрібні компетентні, креативні управлінці та науковці, здатні ефективно працювати в кризових умовах. Також зі словами привітання виступили декан факультету менеджменту, кандидат наук з державного управління Володимир Архипович Яценко; голова Ради студентського самоврядування факультету менеджменту Андрій Славінський.
фотогалерея детальніше15 квітня 2015 року в 315 аудиторії проведені збори слухачів та студентів інституту щодо попередження участі у протиправних акціях
фотогалерея детальніше10 квітня студенти та викладачі факультету менеджменту взяли участь у покладанні квітів біля монументу «Крила Перемоги»
фотогалерея детальніше9-10 квітня 2015 року студентка IV курсу факультету менеджменту Валерія Калініна прийняла участь в олімпіаді зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування», яка проходила на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.
детальніше9 квітня 2015 року в інституті відбувся турнір з шахів серед слухачів та студентів.
Шахи - гра воєначальників! У всі часи шахи використовувалися для розвитку тактичних і стратегічних навичок ведення бою. Декан факультету менеджменту Володимир Архипович Яценко підкреслив, що в умовах сьогодення шахи не втратили свою популярність, адже бій проходить в конкурентних умовах фінансового ринку. Тому студенти та слухачі зустрілися у шаховому клубі, щоб продемонструвати стратегічне мислення, інтелектуальні навички та волю до перемоги. Характерною рисою турніру став особливий формат: протягом гри кожному учаснику на хід відводилося 30 секунд, кількість ходів було обмежено до 10, після чого шахісти мінялися партнерами-гравцями з протилежної команди.
фотогалерея детальніше
8 квітня 2015 року у приміщенні Одеської обласної державної адміністрації відбулося засідання з організаційного комітету з приводу підготовки до проведення в області Х Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця».
фотогалерея детальніше
У зв’язку з проведенням обласної акції «За чисте довкілля» 27 березня викладачі та працівники факультету менеджменту взяли участь в прибиранні паркової частини території інституту. Дружно взявшись до праці учасники акції прибрали паркову зону від гілок та сміття, обкопали дерева а також посадили нові.
фотогалерея
25 березня в клубі "Palladium" відбувся міжвузівський гала-концерт студентської творчості "Студентська весна - 2015"
Студенти 11-ти вищих навчальних закладів Одеської області змагалися в малій і масовій хореографії, вокалі й в клубі веселих та кмітливих. Представниками Одеського регіонального інституту державного управління при Президентові України були студентки 2-го курсу, факультету менеджменту Дарія Бойко та Тетяна Кондратюк, також слухачка 1-го курсу факультету державного управління Наталя Зубачевська. Дівчата виступили в номінаціях вокал гуртом та соло-вокал. Їх талант прийшовся до смаку залу та журі.
детальніше
У зв’язку з проведенням обласної акції «За чисте довкілля» 23 березня студенти денної форми навчання факультету менеджменту та викладачі кафедри інформаційних технологій та систем управління Діуца Іван Володимирович та Масунов Леонід Іванович на чолі з деканом факультету Яценком Володимиром Архиповичем взяли участь в прибиранні паркової частини території інституту. Дружно взявшись до праці учасники акції прибрали паркову зону від гілок та сміття, а також обкопали дерева.
фотогалерея
20 березня 2015 року в Одеському коледжі транспортних технологій відбувся семінар на тему "Участь студентів у забезпеченні якості вищої освіти". Організаторами семінару виступила Українська асоціація студентського самоврядування. Від ОРІДУ НАДУ при Президентові України було запрошено голову Ради студентського самоврядування Андрія Славінського.
Протягом семінару було обговорено Закон України про вищу освіту, можливі шляхи покращення якості вищої освіти, методи роботи студентського самоврядування, тощо.
фотогалерея
19 березня 2015 року в інституті відбувся турнір з настільного тенісу між слухачами факультету державного управління та студентами факультету менеджменту. На змаганні були присутні: перший заступник директора інституту Микола Петрович Попов, декан факультету менеджменту Володимир Архипович Яценко та заступник декана факультету державного управління Ігор Сергійович Куспляк.
Головним суддею був майстер спорту зі спортивної гімнастики Іван Володимирович Діуца. За результатами змагання найбільш спритними виявилися студенти факультету менеджменту. Перше місце зайняв студент 1 курсу - Артур Гріщенко, який показав блискучий результат. Здивував своєю швидкістю та посів друге місце, студент 2 курсу – Павло Бєлоус. Третє місце виборола дівчина, вразивши своїм окоміром та координацією руху, студентка першого курсу – Анастасія Малишева.
фотогалерея детальніше
17 березня студенти факультету менеджменту дружно взялися за озеленення території інституту. Незважаючи на несприятливі погодні умови бажаючі стали до роботи.
фотогалерея
17 березня 2015 року у аудиторії 409 відбулося зустріч студентів 4, 5 курсів спеціальності «Менеджмент» та слухачів 1 курсу спеціальності «Управління проектами» з представниками «МЕТРО Кеш енд Кері Україна».
фотогалерея детальніше
4 березня 2015 року відбулося перше засідання Молодіжної Ради при Одеському міському голові V скликання.
Делегатом від ОРІДУ НАДУ при Президентові України став голова Ради студентського самоврядування, студент 2 курсу факультету менеджменту Славінський Андрій.
Протягом першої сесії всім делегатам вручені посвідчення члена Молодіжної Ради міським головою міста Генадієм Трухановим.
фотогалерея
4 березня 2015 року студенти факультету менеджменту ОРІДУ НАДУ прийняли участь у розважальному заході Fashion Night, який проходив у нічному клубі Palladium. Дівчата-конкурсанти зайняли призові місця та отримали подарунки від різноманітних спонсорів.
Організатором вечора виступила Одеська обласна молодіжна організація Light.
фотогалерея
4 березня 2015 року відбулося перше засідання Молодіжної Ради при Одеському міському голові V скликання.
Делегатом від ОРІДУ НАДУ при Президентові України став голова Ради студентського самоврядування, студент 2 курсу факультету менеджменту Славінський Андрій.
Протягом першої сесії міським головою міста Генадієм Трухановим всім делегатам вручені посвідчення члена Молодіжної Ради.
фотогалерея
20-22 лютого 2015 року голова Ради студентського самоврядування інституту Андрій Славінський прийняв участь у Всеукраїнській конференції «Перспективи та виклики реформи вищої освіти: студентський погляд» та черговій Генеральній Асамблеї Української асоціації студентського самоврядування.
фотогалерея детальніше
20 лютого студенти факультету менеджменту прийняли участь у тематичній зустрічі зі слухачами, студентами і працівниками інституту. Відкрив зустріч директор інституту, доктор політичних наук, професор, Заслужений працівник освіти України М.М. Іжа. Від факультету з промовою виступила Івахненко Олександра, студентка 1 курсу денної форми навчання спеціальності «Менеджмент». Також запрошені ознайомились з виставкою, присвяченою Героям Небесної Сотні - людям, які стали символом гідності, кожен з яких виявив громадянську мужність, патріотизм, повставши проти насильства і несправедливості, віддавши життя за оновлену Україну.
фотогалерея детальніше
17 лютого 2015 року слухачі факультету менеджменту відвідали захід присвячений дню мови, який проходив у Грецькому Фонді Культури (Одеський філіал). Під час заходу слухачі мали можливість ознайомитись з діяльністю Грецького Фонду Культури, де постійно відбуваються різноманітні виставки, концерти, театральні вистави та лекції. Також В Грецькому Фонді Культури організовані постійно діючі курси вивчення грецької мови, які розраховано на 4 роки навчання. В філіалі працює бібліотека з читальною залою, діє камерний хор «Еллада» та ансамбль грецького танцю «Неотіс». Всі слухачі залишились з гарними враженнями від заходу.
фотогалерея